Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Update BIOS = Calculatorul se blo...

Maimuta si Negru

Chiar nu mai suntem in stare sa f...

Soluție de supraveghere ieft...
 1 capatana de usturoi pe zi, pune...

Latenta uriasa la laptop cu i7-12...

Unde se afla acest local ?

Activitați extracurriculare ...
 Sprayul de muste RAID nu mai func...

Baterie termica cu acetat de sodi...

Branza maturata/betonata

Imagine ecran laptop tremura si e...
 Hamsie si Capelin prajiti in tiga...

Seat Leon FR !

Facultatea potrivita pentru softw...

Upgrade CPU --> upgrade RAM?
 

Un sfat !

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
dfonnz

dfonnz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 14.03.2009
As vrea sa imi cumpar un telefon de la Nokia bineinteles care sa reziste bateria cat mai mult ! Am avut inainte un Nokia 6310i de care am fost foarte multumit , dar saracutul de el , a cazut de la inaltime , si nu il mai am !
As dori un "frate" de-a lui 6310i daca se poate !

Va multumesc pentru ajutor !

#2
TheOne06

TheOne06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,340
  • Înscris: 02.01.2007
Ceva care sa aibe autonomia lui 6310 i nu o sa mai gasesti.Acum depinde ce ai vrea sa aibe telefonul respectiv si la ce suma te incadrezi

#3
dfonnz

dfonnz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 14.03.2009
ceva asemanator atunci ,nu conteaza bani ..

sa fie un telefon rezistent , si sa aibe autonomie mare !

#4
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,376
  • Înscris: 14.08.2007

View Postdfonnz, on Mar 14 2009, 18:47, said:

ceva asemanator atunci ,nu conteaza bani ..

sa fie un telefon rezistent , si sa aibe autonomie mare !
Eu zic sa te uiti dupa noul E55 (care trebuie sa apara cat de repede). Nokia declara o autonomie in standby de pana la 28 de zile :) Chiar daca asta nu inseamna mare lucru (o gramada de telefoane care teoretic au vreo 14 zile autonomie maxima in standby ii tin pe unii doar o zi daca sunt folosite intens). Oricum ar trebui sa tina suficient de bine pentru ca are o baterie de 1500 mAh (la felul in care folosesc eu telefonul - adica nu vorbesc foarte mult, nu scriu SMS-uri aproape deloc, folosesc insa task management si ceva aplicatii/harti, poze/filme/muzica/radio doar ocazional, destul de rar internet) cred ca m-ar tine peste o saptamana). In plus e un telefon din seria E, adica business, deci ar trebui sa fii multumit si de functionalitatile lui. Singura dilema e daca te poti adapta cu tastatura Half-QWERTY. A, si telefonul e super subtire, are 9,9 mm. Daca nu as vrea un telefon cu ecran si rezolutie mare (gen 5800) atunci probabil asta l-as lua si eu pe asta.

#5
dfonnz

dfonnz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 14.03.2009
altceva ? sau doar E 55 ?

#6
TheOne06

TheOne06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,340
  • Înscris: 02.01.2007
Teoretic ceva care sa tina bateria destul de mult ar fi un telefon din gama lowend gen Nokia 1650 sau ar mai putea fi cateva modele de la Sony Ericsson.Eu am cautat sa-mi iau un S-E dar ce aveau la Vodafone nu mi-au placut si am luat E51.Dar la E51 mai mult de 2-3 zile nu ma tine bateria in conditiile in care doar vorbesc cam 15-20 de min pe zi.

#7
dfonnz

dfonnz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 14.03.2009
sa inteleg ca alea din seria E sunt bune !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate