Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche
 RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez
 Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online
 AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...
 

Archlord Online

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
zink93

zink93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 27.08.2008
Buna tuturor celor ce joaca MMORPG-uri.De cateva zile am dat de Archlord destul de cool,frumoasa grafica dar am ceva intrebari,in special pentru cei care joaca.Deocamdata nu stiu cum sa iau pet am cautat dar nu am gasit nu stiu de la cine sa cumpar...ma puteti ajuta ? Si inca ceva...nu poti sa faci "stall" ca la Silkroad Online ? sau ceva magazin ?? cei care stiu va rog lasati un comment.. ^_^  ^_^

#2
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
Pet se ia de la lvl 40 parca nu mai stiu, stall nu stiu cum sa faci da stiu ca poti sa cumperi arme armuri etc. de la auction house mai ieftin decat in magazin si unele au si tot felu de pietre pe ele sau chiar aripi :).

#3
zink93

zink93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 27.08.2008
ARIPI??? ;)  cum ca eu nu am gasit :((

Cine joaca pe serverul Evengarda de la Arch lord ? :D

#4
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
eu am jucat, aripi gasesti la colierele alea, dar sunt foarte scumpe, trebe sa iti imprumute cineva foarte multi bani ca sa le cumperi. pentru ca sunt foarte scumpe. adica la lvl mic sunt scumpe ca la lvl mare nu chiar ca faci bani mai usor.

#5
zink93

zink93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 27.08.2008
frate Arch lord e mai tare ca silk road B)  Te rog nu vrei sa jucam amandoi pe SERVERUL evengarda? haide ca nu am pe nimeni roman pe server  :kisstogether:

#6
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
daca mai aveam placa video jucam .. dar pc-ul vechi mi sa stricat si mi-am luat unul nou care nu are placa video .. are dinaia onboard si iti dai seama cum e.

#7
deathbat

deathbat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.03.2009

View Postzink93, on Mar 13 2009, 13:34, said:

ARIPI??? ;)  cum ca eu nu am gasit :((

Cine joaca pe serverul Evengarda de la Arch lord ? :D


ceau ! eu joc pe serverul Evengarda . numele de la caracterul meu  Spartacuz  ;)

#8
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
si eu joc pe Evengarda Husk91 .. pm me .. acum e inchis serveru dar cand intrati bagatima la friends sau pm .. daca aveti lvl mare poate facem o guilda sau ceva :P

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate