Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

probleme volan pentru ps3

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bbi

bbi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 25.09.2006
buna am un ps3. am jocul gran turismo 5 prologue si de curand miam cumparat un volan cu pedale. volanul se numeste Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel.
Problema pe care o am nu imi recunoaste pedalele deci accelerez si franez cu ajutorul butoanelor de pe volan. in meniul jocului nu am acest volan.
Alta problema nu imi merge sa joc singur doar cu volanul ci doar in modul 2 player pot sa joc. banuiesc ca este vorba doar de niste setari pe care nu le stiu sa le fac asa ca daca poate cineva sa ma ajute ii multumesc.

si inca un lucru stie cineva cum pot sa pun un save 100% pe care il am deja ca sa pot sa deblochez toate masiniile

#2
bbi

bbi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 25.09.2006

View Postbbi, on Mar 5 2009, 15:37, said:

buna am un ps3. am jocul gran turismo 5 prologue si de curand miam cumparat un volan cu pedale. volanul se numeste Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel.
Problema pe care o am nu imi recunoaste pedalele deci accelerez si franez cu ajutorul butoanelor de pe volan. in meniul jocului nu am acest volan.
Alta problema nu imi merge sa joc singur doar cu volanul ci doar in modul 2 player pot sa joc. banuiesc ca este vorba doar de niste setari pe care nu le stiu sa le fac asa ca daca poate cineva sa ma ajute ii multumesc.

si inca un lucru stie cineva cum pot sa pun un save 100% pe care il am deja ca sa pot sa deblochez toate masiniile


ma ajuta cineva sau nu stie nimeni

#3
bbi

bbi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 25.09.2006

View Postbbi, on Mar 6 2009, 00:57, said:

ma ajuta cineva sau nu stie nimeni


va multumesc mult pentru ajutor fara voi nu stiu ce as fi facut

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate