Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum schimb parola la un ZTE F6605R?

5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica
 Recomandari Termopan + Velux

Sfaturi amplificator + bose

Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...
 Cum mai stam cu asigurarile de ri...

Cer autorizatie, modific fara aut...

Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...
 e-TVA din August 2024

Ventilatorul centralei nu se opre...

Obtinere numar DUNS pentru Google...

Cum se numeste sarma folosita la ...
 

SONY PMC 301L

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ingkissrobert

ingkissrobert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 19.01.2009
SALUATRE TUTROR!
DE CURAND MI-AM CUMPARAT O COMBINA MUZICALA SECOND, SONY PMC 301L SI FUNCTIONEAZA DOAR PARTEA DE RADIO SI LINE IN. NU INTELEG DE CE PARTEA DE LINE IN MERGE F INCET DESI SEMNALUL CARE IL APLIC ESTE BUN, ESTE IESIREA DIN LAPTOP DAT LA MAXIM CU TOATE.
DACA CINEVA DINTRE VOI AR MAI AVEA SI CEVA POZE DESPRE ACEASTA COMBINA FIINDCA NICI BOXE NU AM LA EL SI MA GANDESC SA FAC EU...DAR NU PREA STIU CE DESIGN AU. SINGURA POZA ESTE CEA DIN MANUALUL DE SERVICE CARE L-AM GASIT PE NET. IN REST NU AM GASIT NIMIC DESPRE EL.
ORICE LEGAT DE MODELUL ASTA DE COMBINA IMI POATE FI DE FOLOS.
CU MULTUMIRI SI DEOSEBITA STIMA, ROBERT.

#2
koss_x_treeme

koss_x_treeme

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 776
  • Înscris: 01.10.2007
Eu am sony MHC BX 5. Pe line in a mea are 2 nivele de volum. Eu la mine in standby cand e afisat ceasul apas butonul de power si butonul de line in simultan ( la mine scrie odata md si volumul se aude incet si apoi video si volumul este amplificat mai tare) incearca. Poate merge

Edited by koss_x_treeme, 19 February 2009 - 15:14.


#3
ingkissrobert

ingkissrobert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 19.01.2009

View Postkoss_x_treeme, on Feb 19 2009, 15:13, said:

Eu am sony MHC BX 5. Pe line in a mea are 2 nivele de volum. Eu la mine in standby cand e afisat ceasul apas butonul de power si butonul de line in simultan ( la mine scrie odata md si volumul se aude incet si apoi video si volumul este amplificat mai tare) incearca. Poate merge
AM DAT 1 SEARCH PE GOOGLE DUPA MODELUL TAU. E COMPLET DIFERIT FATA DE AL AL MEU, DAR TREBUIE SA INCERC FAZA CU APASAREA SIMULTANA. SI INCA CEVA...NU AM NICI TELECOMANDA, DECI NU POT REGLA NICI CEASUL...AM CAUTAT LA 1 MAGAZIN DE SPECIALITATE E VREO 270 RON. FOARTE SCUMP. EVENTULA STIE CINEVA CU CE MODEL/SERIE DE TELECOMANDA UNIVERSALA AR MERGE. SI MI-A AR FI DE MARE FOLOS 1 USER GUIDE (NU SERVICE MANUAL)
ORICUM, MULTUMESC MULT!

Edited by ingkissrobert, 19 February 2009 - 15:46.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate