Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Love story by Erich Segal

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
veverita

veverita

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,820
  • Înscris: 13.12.2004
dupa cum spune si topicul. as vrea sa stiu daca s-a reeditat cumva, sau daca o pot gasi undeva in format electronic de preferinta in limba romana.

Edited by veverita, 06 March 2005 - 02:28.


#2
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,296
  • Înscris: 21.04.2004
tipa moare, iar Ryan O'Neal face citeva filme aiurea, ca un actor de 2 lei ce este el...

#3
veverita

veverita

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,820
  • Înscris: 13.12.2004

Mosotti, on Mar 6 2005, 02:44, said:

tipa moare, iar Ryan O'Neal face citeva filme aiurea, ca un actor de 2 lei ce este el...

<{POST_SNAPBACK}>


mersi, stiam deja. vreau sa o RECITESC.

#4
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003

Mosotti, on Mar 6 2005, 02:44, said:

tipa moare, iar Ryan O'Neal face citeva filme aiurea, ca un actor de 2 lei ce este el...

<{POST_SNAPBACK}>

Toti murim. Nu descuraja lectura, e destul de descurajata si singura...
On topic: din cate stiu, nu s-a reeditat in ultima vreme. "Versiunea" pe care o aveam eu, nici nu mai stiu pe unde e, era editata prin '90 in conditii grafice deosebit de jalnice. N-am vazut sa mai fi aparut pe undeva :(

#5
Vulpoi 80

Vulpoi 80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 13.02.2007
Nu stiu daca s-a reeditat, cert este ca respectiva carte nu impresioneaza din cale afara, fiind mai mult o brosura ce se citeste in max.2 ore. Nici filmul nu e grozav, prea mult teatru si prea putin dramatism, fata de ceea ce s-ar astepta unii.

#6
ral82

ral82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 03.01.2007
Eu am citit "Doctorii" de acest autor si mi-a placut cartea, dar ce e dept, am citit-o cand eram mai mica. Mi-a placut si "Love story"

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate