Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camping Franta - Chamonix

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 Nikon Z6III

Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!
 Recomanadare viniluri

Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...
 La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...
 

dvd-rw lg

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
laur_vd

laur_vd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 16.01.2009
La laptopul meu recent achizitionat ace extensa 5220 am o unitate optica de la LG: GSA-T40N cu JP01 care dupa cateva dvd arse refuza sa mai scrie corect. Daca la inceput scria cu succes dar totusi nu puteai citi nimic de pe disc acum da eroare dupa 2.3 min de la inceperea procesului de ardere. Inainte de a-l duce la service am incercat sa gasesc un driver nou, firmware dar pt. acest model pur si simplu nu gasesti nimic pe google...parca nici nu exista. Stiti cumva adresa unde pot gasi ce vreau?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate