Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
clima cu sunet ciudat

Baterie Externa Solara, Power Ban...

Am vazut odata un film...

Problema scurgere apa rama termop...
 Durata estimata de viata a unei i...

Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.

Vizibilitate Hard Disk nefolosit ...
 Salariu minim european in Romania

verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit
 Problema sunet boxa noua

Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8
 

Transport Colete

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
baxter777

baxter777

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 08.08.2006
Sa-mi spuna si mie cineva cum pot sa primesc un colet de 5 kg din Irlanda, Dublin fara sa ma coste o avere. M-am interesat la DHL si ma costa 400 De euro , La Fedex ma costa 180 Euro. Ce variante mai sunt ? A primit cineva colet/e din Irlanda ? Exista Royal Mail acolo ? Va multumesc !

#2
randunel

randunel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 04.09.2005
Eu am primit / primesc din germania, dar chiar nu stiu cu cat. Am inceput cu posta dar coletul s-a pierdut in romania (valora ~500 euro ce era in el, evident l-a pastrat un romanas de pe la posta). Concluzie: evita cu orice pret posta romana. In prezent, primesc cu dhl, dar nu trimit, nu stiu pretul. O sa intreb maine daca imi amintesc :)

Edited by randunel, 09 February 2009 - 22:22.


#3
MiG29

MiG29

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,053
  • Înscris: 16.12.2002
Incearca si TNT si UPS.

#4
rodica2007

rodica2007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 20.11.2012
Salut,

Eu am avut o experienta foarte placuta recent cu Alexatrans. Este o companie micuta in Bistrita si in felul acesta as dori sa las un review pozitiv. Ei preiau colete din orice localitate a Romaniei prin Fancurier, pretul fiind unul singur 1euro/kg (Fancurierul este acoperit de ei). Eu am trimis din Timisoara catre Paris, am fost multumita pentru operativitate, promptitudine, seriozitate. Daca alegeam una dintre companiile locale, ma costa in primul rand mai scump si in al doilea rand trebuia sa merg la sediul lor, cu cutiile desfacute ca sa poata sa imi verifice continutul. In schimb Fancurierul a venit acasa, mi-a luat pachetele si am terminat :)

Va recomand sa ii contactati cu incredere!

Rodica

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate