Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Pot sa conduc o masina electrica ...

Sursa led 25-36W ?
 Prosumatori - cat aveti de primit...

Film cautare

EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...
 Penurie de Inka?

Receptionerele de la centrele de ...

Nu se mai gasesc e-Bike de inchir...

Seat Leon 5F 2.0 184hp costuri in...
 Dispar punctele de restaurare la ...

cum pot opri auto boost-ul pt i7 ...

Achiziție telefon nou.

Picurare in AC?
 

O eroare inexiplicabila

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
tony_15

tony_15

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 19.05.2008
Sall. Am si eu o problema la Windows care imi tot apare de cand mi-am bagat internet acum 6-7 luni, si cred ca are legatura cu asta.Aproape mereu cand deschid calculatorul imi apare o eroare stresanta, dar nu am vazut nici un efect al acesteia. Am instalat de atunci Windows-ul de de 2-3 ori dar mereu apare la fel.Sper sa ma ajute cineva.Eroare este in attachments. Va multumesc.Astept raspuns.

Attached Files



#2
pcmanbv

pcmanbv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 13.03.2008

View Posttony_15, on Jan 31 2009, 19:32, said:

Sall. Am si eu o problema la Windows care imi tot apare de cand mi-am bagat internet acum 6-7 luni, si cred ca are legatura cu asta.Aproape mereu cand deschid calculatorul imi apare o eroare stresanta, dar nu am vazut nici un efect al acesteia. Am instalat de atunci Windows-ul de de 2-3 ori dar mereu apare la fel.Sper sa ma ajute cineva.Eroare este in attachments. Va multumesc.Astept raspuns.


mai exista un calculator cu acelasi nume in retea. schimba numele calculatorului

click dreapta pe my computer -> properties --> change computer workgroup or name la XP, change settiings la Vista

Edited by pcmanbv, 31 January 2009 - 18:37.


#3
tony_15

tony_15

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 19.05.2008
Multumesc, si astept acum dupa ce am schimbat numele la calculator sa vad daca mai apare acea eroare.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate