Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

service Nissan Pick-up

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
callenos2

callenos2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 28.11.2006
salut! o intrebare am pt voi - sunt din slobozia si vreau sa duc un Nissan Pick-up (nu-i al meu, si nu stiu exact cum ii zice, stiu doar ca DOAR seamana nu Navara...) intr-un service care a reparat mai mult decat un aro, si as vrea sa stiu de la voi unde sa-l duc... am tot citit de un service din braila, despre care lumea spune ca lucreaza bine dar foaaaarte piperat, si as avea nevoie de ajutor in privinta asta! repet, am nevoie de profesionisti, nu de "mesteri" antrenati pe aro!!!
PS - il vrea in service pt ca masina vibreza prea tare la viteze>80 km/h, plus ca are niste zgarieturi, indoituri si infundaturi minore, dar foarte inestetice.
PSS - macar o sursa de incredere pt piese de origine puteti sa-mi spuneti?
multumesc anticipat!!!

#2
mihalache_iuliana

mihalache_iuliana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 08.02.2009

View Postcallenos2, on Dec 12 2008, 18:34, said:

salut! o intrebare am pt voi - sunt din slobozia si vreau sa duc un Nissan Pick-up (nu-i al meu, si nu stiu exact cum ii zice, stiu doar ca DOAR seamana nu Navara...) intr-un service care a reparat mai mult decat un aro, si as vrea sa stiu de la voi unde sa-l duc... am tot citit de un service din braila, despre care lumea spune ca lucreaza bine dar foaaaarte piperat, si as avea nevoie de ajutor in privinta asta! repet, am nevoie de profesionisti, nu de "mesteri" antrenati pe aro!!!
PS - il vrea in service pt ca masina vibreza prea tare la viteze>80 km/h, plus ca are niste zgarieturi, indoituri si infundaturi minore, dar foarte inestetice.
PSS - macar o sursa de incredere pt piese de origine puteti sa-mi spuneti?
multumesc anticipat!!!

Salut,daca nu ai rezolvat problema inca si te intereseaza un service in Braila eu te sfatuiesc sa mergi pe sos.Ramnicu Sarat fatza in fatza cu magazinul Proges,este un service modern si are si piese auto,iar la pret sincer e ok,eu pe net l-am gasit
http://serviceauto.site-oficial.com

Edited by mihalache_iuliana, 09 February 2009 - 11:56.


#3
leobango

leobango

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 21.09.2006
nu vreau sa intru in polemica privind service-urile din braila, dar referitor la ce recomanzi tu(este vorba de service radacini) am o oarecare indoiala privind preturile:ex: acum 2ani ptr schimbat o curea de distributie si una de alternator mi s-au cerut acolo 9 milioane-am rezolvat cu un sfert din suma.On-topic,reprezentanta Nissan in braila o are firma Apan, despre care iarasi nu vreau sa vorbesc.Succes!

View Postmihalache_iuliana, on Feb 9 2009, 11:55, said:

Salut,daca nu ai rezolvat problema inca si te intereseaza un service in Braila eu te sfatuiesc sa mergi pe sos.Ramnicu Sarat fatza in fatza cu magazinul Proges,este un service modern si are si piese auto,iar la pret sincer e ok,eu pe net l-am gasit
http://serviceauto.site-oficial.com


#4
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
du-te in bucuresti la nissan-badsi in pipera.... eu am fost acolo cu cineva cu un Nissan terrano II si am facut revizia + geometrie si s-a rezolvat ok.

Sos. Pipera nr. 50A, Sector 2 - Bucuresti

e si in buzau service comun cu reno (comercial auto ) dar nu stiu cum „se poarta„ cu nissan-urile .

Mi se pare ca elita service-urile din tara sunt in orasele mari (bucuresti,brasov) . Pe acolo trec sute de mii de masini , sunt multe accidente , se confrunta cu tot felul de probleme.

Edited by cosmin_miu, 09 February 2009 - 13:06.


#5
mihalache_iuliana

mihalache_iuliana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 08.02.2009

View Postleobango, on Feb 9 2009, 21:40, said:

nu vreau sa intru in polemica privind service-urile din braila, dar referitor la ce recomanzi tu(este vorba de service radacini) am o oarecare indoiala privind preturile:ex: acum 2ani ptr schimbat o curea de distributie si una de alternator mi s-au cerut acolo 9 milioane-am rezolvat cu un sfert din suma.On-topic,reprezentanta Nissan in braila o are firma Apan, despre care iarasi nu vreau sa vorbesc.Succes!
NU,nu este la Radacini,stiu ca acolo este foarte scump,este un service inainte de radacini,pe aceeasi parte,mai spre pod,daca stii,mecanic super,echipament foarte modern,am ramas uimit,si pretul e f ok,eu de asta ziceam,nu te trimiteam la radacini :death:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate