Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Durata estimata de viata a unei i...

Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.

Cel mai adormit Hard Disk.
 Salariu minim european in Romania

verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit
 Problema sunet boxa noua

Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8
 Foloseste careva CFD-uri si sa ai...

Un calculator ieftin ?!

macbook pro 16 VS AMD Laptop

Sistem ON-GRID fara curent din re...
 

cazare costesti hunedoara (orastiei)

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
vali38

vali38

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,845
  • Înscris: 16.10.2005
salutare

impreuna cu clasa mea si dirigintele vreau sa vizitez ruinele sarmizegetusei regia

am auzit ca s-a facut o tabara la costesti unde ne putem caza...am cautat pe net si nu am gasit detalii despre aceasta tabara sau despre serviciile/facilitatile care ni se ofera...ce vreau sunt niste informatii pentru a-mi face o idee generala si pentru a lua legatura cu o persoana a taberei

daca aveti vre-un loc de cazare care mai bun care sa fie destul de aproape de obiectivul nostru va rog sa imi spuneti,eventual si un link.app...vrem sa vedem si hunedoara,poate si deva la dus

imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie.in acest caz,rog moderatorii sa mute topicul dar sa lase o urma

multumesc

LE1: am uitat sa precizez,dorim un loc in care cazarea / noapte sa fie de cel mult 30 lei
LE2: inca ceva.toti suntem elevi si nu avem 18 ani impliniti

Edited by vali38, 10 November 2008 - 21:26.


#2
florin_n

florin_n

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 11.09.2006
Aici gasiti citeva locuri de cazare in zona cetatilor dacice din Muntii Orastiei
*****

Edited by ferrellroo, 26 July 2010 - 19:21.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate