Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Vista 64 bit - productie audio

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Tenk

Tenk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 09.10.2008
Nu stiu daca am postat in locul potrivit, insa avand in vedere faptul ca e vorba de productie audio nu as fi avut cum sa incadrez acest topic in alta rubrica.
Vreau sa stiu de la cei care au utilizat, parerile lor, nu de la cei care au auzit ca este sau nu ok acest sistem de operare pt productia de muzica.
M-ar interesa in primul rand daca este posibila utilizarea de soft-uri pe 32 de bits in 64, indiferent daca acestea vor rula in limita celor 32 de bits.
se simte vreo diferenta considerabila in daw-uri care stiu 64, latente mai mici sau stabilitate mai mare?
astept parerile voastre, va salut cu respect!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate