Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hamsie si Capelin prajiti in tiga...

Seat Leon FR !

faculatea potrivita

Upgrade CPU --> upgrade RAM?
 Parchet care se lasa

feedback-ul detinatorilor MG HS?

Rezistența jacuzzi gonflabil

Hai sa compunem o manea pentru tr...
 Skoda Octavia 2, 1.6, problema AC

Router cu wireguard in spatele ro...

Joc in diferential spring

achizitie pneuri pirelli cinturato
 Credit Ipotecar Italia

Te pui la masa, te joci pe telefo...

Pregatire examen DELF A2-B1

Ce benzinarie vinde motorina euro...
 

Redare muzica la headset mono?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
myhy_viper

myhy_viper

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 11.07.2007
Am un sony e. k800 si un headset Bluetooth Motorola H350 (primit cadou)
stiu ca in mod normal pt a asculta muzica la casit bluetooth acestea trebuie sa fie stereo,
dar am auzit ca pe unele nokia niste tipi au reusit sa asculte muzica si la acest model
de headset fara programe, etc. (nu stiu mai multe detalii)

Stiti daca exista vreo metoda si pt s.e. sau vre-un program care ar putea face asa ceva?
sau daca se pricepe cineva sa faca un programel care sa faca telul sa creada ca efectueaza
un apel si sa transfere sunetul la casca? daca intelegeti ce vreau sa spun

Orice idee aveti, spuneti, poate fi folositoare :D

Daca nu se gaseste o rezolvare nu-i nimic, pan' la urma headsetul e cadou :P

Multumesc! :walkman:

#2
myhy_viper

myhy_viper

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 11.07.2007
Se pare ca nu stie nimeni nici un programel pt asa ceva.....

#3
florin28

florin28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 28.10.2008
si am tot aceeasi problema,dar am auzit ca exista un program MSI Bluetooth

#4
Ierdna_a

Ierdna_a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 15.01.2009
Putzin offtopic, dar exista ceva program java care sa transmita prin bluetooth o piesa de pe tel? (ca un modulator fm)? :dj:

#5
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,962
  • Înscris: 14.11.2004

View PostIerdna_a, on Mar 25 2009, 16:45, said:

Putzin offtopic, dar exista ceva program java care sa transmita prin bluetooth o piesa de pe tel? (ca un modulator fm)? :dj:


Nu inteleg eu ce vrei sa zici , dar daca te referi la streaming audio intre doua echipamente Bluetooth (respectiv telefon si reciever AV) , da ,se poate , cu conditia ca telefonul si reciever-ul sa fie compatibile A2DP si eventual A/V Remote , te rog sa dai detalii mai multe.

#6
Ierdna_a

Ierdna_a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 15.01.2009
ma refream la transmiterea prin bluetooth a unei piese de pe telefon la radioul de la masina, cam ce fac modulatoarele fm, transmit fisierul audio prin unde fm (cred), adica sa selectez un playlist de pe tel, sa setez o frecventa, sa setez aceeasi frecventa pe radio si sa dau play. numai bine :)

#7
sebike

sebike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 25.05.2009

View PostIerdna_a, on 22nd May 2009, 14:51, said:

ma refream la transmiterea prin bluetooth a unei piese de pe telefon la radioul de la masina, cam ce fac modulatoarele fm, transmit fisierul audio prin unde fm (cred), adica sa selectez un playlist de pe tel, sa setez o frecventa, sa setez aceeasi frecventa pe radio si sa dau play. numai bine :)

Dc nu iti inscriptionezi un cd si asculti pe casteofon? e mai usor decat sa faci atatea lucruri!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate