Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

zone alarm

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
marianrbk

marianrbk

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 23
  • Înscris: 29.11.2007
eu am folosit pana acum zone alarm internet suite si nu m-a dezamagit deloc.va respect ,pe voi care ati folosit oricare din acele antivirus care sunt listate acolo, dar sa stiti ca dupa ultimul update nu mi-a mai dat voie sa-l mai tin pe acesta cracuit.intrebare?ce antivirus suite sa folosesc si in acelasi timp sa consume putine resurse?

#2
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.229
  • Înscris: 10.02.2006

View Postmarianrbk, on Sep 10 2008, 15:27, said:

eu am folosit pana acum zone alarm internet suite si nu m-a dezamagit deloc.va respect ,pe voi care ati folosit oricare din acele antivirus care sunt listate acolo, dar sa stiti ca dupa ultimul update nu mi-a mai dat voie sa-l mai tin pe acesta cracuit.intrebare?ce antivirus suite sa folosesc si in acelasi timp sa consume putine resurse?
Normal ca nu ti-a dat voie.
Trebuie sa-l cumperi. ;)

Iti recomand Kaspersky Internet Security sau daca ZoneAlarm a mers bine cumpara-l. :)
Nu sustinem pirateria.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate