Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Model similar de aplicație f...

Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...
 Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...
 Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?
 Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...
 

Ce se intampla cu as.ro?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
50 răspunsuri în acest subiect

#1
mirazze

mirazze

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 77
  • Înscris: 08.10.2004
stie cineva dece numai merge as.ro? :wallbash:

#2
rayman

rayman

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 533
  • Înscris: 27.09.2004
cam acum o luna, am vrut sa imi fac cont la ei, insa m-am oprit dupa ce am vazut acolo ceva in genul "din data de.. pana in data de.. nu va merge. Nu imi mai aduc aminte datele, parca a  doua era ceva in genul 10 Dec, sau 20 Dec.
Sper sa nu ma insel si sa va induc in eroare...
Insa oricum puteau si ei sa puna o pe pagina "Ba, nu merge, nu intrati in panica, se rezolva"...

#3
mirazze

mirazze

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 77
  • Înscris: 08.10.2004

rayman, on Nov 29 2004, 00:02, said:

cam acum o luna, am vrut sa imi fac cont la ei, insa m-am oprit dupa ce am vazut acolo ceva in genul "din data de.. pana in data de.. nu va merge. Nu imi mai aduc aminte datele, parca a  doua era ceva in genul 10 Dec, sau 20 Dec.
Sper sa nu ma insel si sa va induc in eroare...
Insa oricum puteau si ei sa puna o pe pagina "Ba, nu merge, nu intrati in panica, se rezolva"...

<{POST_SNAPBACK}>


Asa ar fi trebuit dar totusi traim in Romania ...... :death:

#4
a_lexu

a_lexu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 300
  • Înscris: 27.10.2004
Chiar a mai fost un thread pe tema as.ro si acolo i-am laudat ca la email merge fara probleme.
Mi-am cam schimbat parerea. La fiecare 2,3 zile mai apare cate o eroare...
Dupa ce m-am ars cu aia de la home.ro acum vad ca ma ard si cu astia

#5
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.576
  • Înscris: 13.01.2003

a_lexu, on Nov 30 2004, 12:03, said:

Chiar a mai fost un thread pe tema as.ro si acolo i-am laudat ca la email merge fara probleme.
Mi-am cam schimbat parerea. La fiecare 2,3 zile mai apare cate o eroare...
Dupa ce m-am ars cu aia de la home.ro acum vad ca ma ard si cu astia

<{POST_SNAPBACK}>

1) Nu cred ca-i cazul sa exageram. as ofera cea mai buna oferta de mail de pe piata .ro si nu cred ca risca aceste... "defectiuni" decat pentru a aduce niste imbunatatiri.
2) A fost picat zilele trecute complet, deci nu inteleg cum de ti-a mers tie mail-ul. La mine nu a mai vrut sa stie nici site, nici POP, nimic!

#6
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.950
  • Înscris: 23.06.2003
Acuma merge perfect si as.ro chiar ofera un serviciu fff bun de mail!!

eu sunt ff multumit!! Altceva mai bun chiar nu am gasit!!!

#7
sonic_adi

sonic_adi

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 253
  • Înscris: 30.11.2004
:D

Editat de sonic_adi, 02 decembrie 2004 - 11:31.


#8
ninon

ninon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.876
  • Înscris: 10.11.2004
Chiar nimeni n-a observat ca site-ul 'as' , cu cea 'mai buna oferta' de pe piata rom , este plin de virusi???? Eu am luat un virus html de pe site-ul lor care imi rula deodata cu sistemul si n-am reusit sa ma descotorosesc de el decat cu al 5-lea virus (kaspersky).
Sugerez admiratorilor 'superbului' site ca si-l downloadeze si ei si sa-si verifice comp.
In plus , citeam pe un alt forum ca face redirectionari (in afara de virusi si spy-uri)
A bon entendeur, salut! :nonobad: )

#9
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.098
  • Înscris: 02.12.2002

cinthya, on Dec 3 2004, 18:52, said:

Chiar nimeni n-a observat ca site-ul 'as' , cu cea 'mai buna oferta' de pe piata rom , este plin de virusi???? Eu am luat un virus html de pe site-ul lor care imi rula deodata cu sistemul si n-am reusit sa ma descotorosesc de el decat cu al 5-lea virus (kaspersky).
Sugerez admiratorilor 'superbului' site ca si-l downloadeze si ei si sa-si verifice comp.
In plus , citeam pe un alt forum ca face redirectionari (in afara de virusi si spy-uri)
A bon entendeur, salut! :nonobad: )

<{POST_SNAPBACK}>


E problema ta sa-ti protejezi calculatorul de virusi !

#10
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.631
  • Înscris: 13.03.2004
ce te faci daca e facut cu rea-vointa?

#11
ninon

ninon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.876
  • Înscris: 10.11.2004
Asta-i si parerea mea..
Si-apoi, nu cred ca este legal ca cineva sa plaseze pe situl propriu malware-uri si virusi.. :nonobad:
Sincer, eu i-as azvarli la inchisoare pe totzi ashtia..daca as putea :puke:

#12
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.576
  • Înscris: 13.01.2003
Asa e, mey! Site cu sute, poate chiar mii de useri, care sa-si pune virusi pe frontpage si pe deasupra si din rea-vointa! Hai sa fim seriosi!
Una la mana ca e internetul plin de oferte de mail, cui nu-i convine... Eu sunt supermultumit. A doua la mana: Pentru cineva mai istet, care a auzit de clienti de mail sau aplicatii gen PopTray, nici nu mai trebuie sa vada site-ul la fata, ca doar ofera servicii de POP3, SMTP, IMAP, so.....

#13
danic

danic

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 1.551
  • Înscris: 02.03.2004
Nu se poate comenta referitor la niste servicii gratuite! Daca erau pe bani, alta era povestea. Dar asa, nu cred ca merita efortul de a face nazuri :)

Bafta!

#14
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.098
  • Înscris: 02.12.2002
Multe sunt alarme false !
Sunt atatea scripturi js ....

Unul dintre ele era si celebrul script care-ti modifica homepage-ul de la IE 5.0 si 5.5 automat fara sa te intrebe si se gasea pe internet in mai multe versiuni, unele chiar cu bani  ~100 dolari.

#15
ninon

ninon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.876
  • Înscris: 10.11.2004

Nozavi, on Dec 5 2004, 15:36, said:

Asa e, mey! Site cu sute, poate chiar mii de useri, care sa-si pune virusi pe frontpage si pe deasupra si din rea-vointa! Hai sa fim seriosi!
Una la mana ca e internetul plin de oferte de mail, cui nu-i convine... Eu sunt supermultumit. A doua la mana: Pentru cineva mai istet, care a auzit de clienti de mail sau aplicatii gen PopTray, nici nu mai trebuie sa vada site-ul la fata, ca doar ofera servicii de POP3, SMTP, IMAP, so.....

<{POST_SNAPBACK}>

Pai..'mey', una la mana: eu n-am folosit serviciile mai sus-enumerate de tine (am intrat doar pe site..n-as mai fi..!!), dar nu ma pot impiedica sa nu-ti spun (ca tot veni vorba -si desi nu-s 'isteatza' ca tine cu toate ca am auzit de POP3 , SMTP end the stuff..ba le si folosesc in mod curent-lol')),  ca un site care se respecta nu ofera 'gratificatii' gen virusi+spy-uri..Sa luam ca exemplu  cele mai cunoscute portaluri care ofera free-email-uri fara 'pest-uri':yahoo , hotmail  sau altele care pun la dispozitie  programe pentru download (softpedia , de exemplu) si ma opresc aici.
Doi la mana:ma abtzin..deocamdata.

#16
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.576
  • Înscris: 13.01.2003
Da' nu te abtine, da-ti drumul! :naughty: Spune tot!  :lol:

#17
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.950
  • Înscris: 23.06.2003
@Nozavi
:lol:
:oK:

Folosesc as de fff mult timp si niciodata nu am avut probleme de la ei!Si cele care au intervenit au fost rezolvate de "[email protected]"  :D

#18
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 123.058
  • Înscris: 07.02.2003
AS.RO este un serviciu cum putine sunt, adica ofera mail pop3 fara texte in plus si hosting gratuit cu PHP/MyQSL, cu ceva publicitate dar e normal, trebuie si el intretinut financiar. Macar nu e pub pe email. Nu a avut virusi niciodata pe root insa pe site-urile hostate ale clientilor e posibil sa apara deoarece exista unii care rele intentii si pun exploit-uri insa odata ce acestea sunt semnalate in forumul as.ro ele cunt eliminate.

AS.RO este un serviciu izvorat din pasiunea pentru servere a unui om care depune efort de intretine de unul singur fara a avea castiguri din asta. Eu il folosesc de peste 2 ani... fara probleme.

A fost oprit fizic intr-un weekend probabil atunci cand s-a constatat "lipsa" lui, pentru revizie tehnica hardware si upgrade-uri software, recompilari etc dupa care a revenit online la inceputul saptamanii :)

Editat de Andrei Cioaca, 11 decembrie 2004 - 19:01.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate