Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand crezi ca le-ai vazut pe toat...

O femeie sustine ca este propriet...

Damsel (2024)

Cum schimb parola la un ZTE F6605R?
 5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux
 Sfaturi amplificator + bose

Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...
 Cer autorizatie, modific fara aut...

Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024
 

Am o problema

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
tarcaion

tarcaion

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.05.2008
am cumparat in leasing un Ford transit si s-a stricat la primu drum..a fost luata cu suportul la craiova pt reparatie ,la inapoiere s-a stricat la jumatatea drumului catre tg-jiu..am fost avertizat sa nu circul mult cu ea,calatori lungi,dak se poate numai pana la magazinul de la colt ..sa nu o fortez k e fragila..este inca   la craiova..reparata zic ei /dar trebuie sa platesc reparatia si foarte important este inca in garantie si achit la ea fara sa o pot folosi.acum s-au vreodata.astept sfaturi  telefon 0722650834....

#2
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,131
  • Înscris: 24.02.2006
daca e in garantie, n-ar trebui sa platesti nici o reparatie.
detaliaza, ce s-a stricat si ce au reparat/inlocuit

#3
M@nuel

M@nuel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,977
  • Înscris: 22.08.2006
Cum sa platesti reparatia daca e in garantie?? Da si tu mai multe detalii, ce anume a crapat, cati km ai cu ea, etc...

#4
dudy

dudy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 09.01.2007
Nu trebuie sa platesti nimic, dar detaliaza mai multe aici ca nu te va suna nimeni.....asta e forum nu consiliere prin telefon.

#5
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,922
  • Înscris: 25.04.2006
In mod normal nu trebuie sa platesti nimic daca e in garantie. Se pot plati insa reparatii in garantie daca ce s-a stricat tine de proasta exploatare, intretinere necorespunzatoare (adica lipsa reviziilor in principal), etc. Oricum nu plati pana nu afli exact ce are masina si care e justificarea lor de a nu baga reparatia pe garantie.

#6
wolfydRg

wolfydRg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,162
  • Înscris: 20.06.2005

View Posttarcaion, on May 8 2008, 21:58, said:

am cumparat in leasing un Ford transit si s-a stricat la primu drum..a fost luata cu suportul la craiova pt reparatie ,la inapoiere s-a stricat la jumatatea drumului catre tg-jiu..am fost avertizat sa nu circul mult cu ea,calatori lungi,dak se poate numai pana la magazinul de la colt ..sa nu o fortez k e fragila..este inca   la craiova..reparata zic ei /dar trebuie sa platesc reparatia si foarte important este inca in garantie si achit la ea fara sa o pot folosi.acum s-au vreodata.astept sfaturi  telefon 0722650834....
Si nu mai intelegem cum adica sa nu circuli mult cu ea ? In ce situatie ? E pe post de biebelou masina ?

#7
Genesis

Genesis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,045
  • Înscris: 02.07.2007
asta o fi vreun kinder care are nevoie sa isi incarce cartela daca il suna lumea. Nici in Somalia nu cred ca ti se spune de catre dealer sa nu circuli mult cu masina, ci doar drumuri scurte.

Edited by Genesis, 17 May 2008 - 16:37.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate