Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024
 Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta
 

excursii, concedii calatorii grup persoane peste 50 ani

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
alllinna

alllinna

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 34
  • Înscris: 21.02.2007
am cautat pe net n-am gasit mai nimic organizat la capitolul calatorii,concedii vacante , sau daca am gasit , erau numai pentru persoane foarte tinere. Deschid acest topic pentru persoanele peste 50 ani , adresa mess gabrieladinculescu yahoo.com, propuneri, poate si ceva idei care se vor realiza.

#2
justSorel

justSorel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 27.10.2007

 alllinna, on Apr 4 2008, 09:51, said:

am cautat pe net n-am gasit mai nimic organizat la capitolul calatorii,concedii vacante , sau daca am gasit , erau numai pentru persoane foarte tinere. Deschid acest topic pentru persoanele peste 50 ani , adresa mess gabrieladinculescu yahoo.com, propuneri, poate si ceva idei care se vor realiza.


Sunt putine persoane de peste 50 de ani...care sa acceseze internetul...si sa mai stie si sa caute...in cel mai bun caz...stiu sa dea un search pe google in cautarea unei retete, nu am zis ca nu sunt...am spus doar ca sunt f putine...

Doar cu persoane de peste 50 de ani vrei sa faci faci calatorii?

#3
iordanus

iordanus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 18.05.2008

 alllinna, on Apr 4 2008, 09:51, said:

am cautat pe net n-am gasit mai nimic organizat la capitolul calatorii,concedii vacante , sau daca am gasit , erau numai pentru persoane foarte tinere. Deschid acest topic pentru persoanele peste 50 ani , adresa mess gabrieladinculescu yahoo.com, propuneri, poate si ceva idei care se vor realiza.

Cred ca are dreptate justSorel... calculatorul e folosit f putin de cei > de 50 de ani si asta daca e sarcina de servici...
Eu ma apropii de 60 si consider ca ar fi util un topic dedicat si categoriei noastre de varsta... alte gusturi, alte pretentii...
Sunt curios sa aflu care sunt intentiile tale la acest capitol...

#4
alllinna

alllinna

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 34
  • Înscris: 21.02.2007
Sunt destule persoane care utilizeaza calculatorul si peste 50 de ani, contabilii, IT-istii si alte categorii ,arhitecti, proiectantii, dar problema este ca nu sunt singuri si atunci nu sunt interesati de calatorii in grupuri sau cu o a doua persoana. Pai ce sa facem sa asteptam sa ni se alature si altii , deschisa pentru orice fel de  calatorii, iesit la gratar , concediu.  cadisian_ionela id mess. Un grup dragut este floare de colt care are inscrisi numai persoane peste 50 de ani dar sunt la Brasov.

#5
alllinna

alllinna

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 34
  • Înscris: 21.02.2007
calatoriile imi plac, nu este neaparat nevoie sa fie mult mai in varsta decat mine cel cu care fac calatoria dar nici foarte tanar (25 de ani de exemplu ), un revelion ar fi de bun augur, un grup, ceva organizatt , nimiccccccc, am cautat si am forfecat toate sit-urile , peste tot in lume exista cluuburi clubulete, grupuri grupulette la noi, pustiuuuuuu, pffff!!!!

#6
moschino

moschino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 08.05.2008
chiar nu exista nici o persoana pe langa tine,o vecina ceva?sper sa gasesti ,daca nu,poti pleca si singura in ultimul caz,de exemplu exursie cu grup organizat,si poate gasesti acolo vreo persoana singura peste 50 de ani.

#7
Singlescamp

Singlescamp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 12.10.2012
Foarte potrivite sunt sau ofertele de seniori sau ceea ce Single Camp ofera ca si actiuni: turism pentru persoane singure. In fiecare an se organizeaza cca 30 de excursii, asa ca se pot alege cele dorite. Participa doar singles.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate