Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.
 Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche
 RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez
 Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online
 

datzi-mi o parere va rog...

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
Teen

Teen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.03.2008
Buna...   problema mea este urmatoare:
Am aproape 18 ani, shi totdeauna am crezut ca intr-o zi am sa gasesc persoana ideala pt mine,  acea persoana de care sa ma indragostesc shi pe care sa o consider "jumatatea mea" . Pana in prezent, nu am gasit nici o fata de care sa ma indragostesc cu adevarat  ,cu toate fetele cu care am fost pana acum,niciuna nu mi-a atras atentzia in mod deosebit, ceea ce ma preocupa.. daca nu o voi gasi niciodata??imi este destinat sa ma casatoresc cu o femeie care nu o iubesc...?? sa traiesc cu ea doar de ochii lumii shi pt sex? :huh: asha se duce pe apa sambetei visul meu de "famile perfecta" cand oi avea vreo 30 ani :lol:
Cateva date despre mine(dak ajuta cu ceva) : ateist,dar imi place sa studiez alte religii...fara ca sa le pun in aplicare :P ...putzin homofobic... romantic  ,bine facut la corp(pectorali shi kestii de genu :P ),rocker,jucator de futsal,student devotat(stiintze shi tecnologii)...

Unele din carateristicile mele de mai sus pot influenta gandirea mea in relatzie cu fata perfecta???
E normal asha ceva sau este ceva in neregula cu mine???E ceva in neregula cu mine sau e doar pur GHINION? :mellow:

Edited by Teen, 08 March 2008 - 03:18.


#2
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,764
  • Înscris: 23.05.2013
Te macina problema asta la 3 noaptea, si ai facut cont pe SP sa aflii pareri? :)
Ei bine, daca pana acum nu ai gasit-o pe Alba-ca-Zapada, stai calm, ai sanse, si ai timp. Ai aproape 18 si vor mai trece ceva pana cand vei avea o familie, si evident pana atunci ai timp sa gasesti. Keep searchin' for true love si vei avea si o familie perfecta cum iti doresti. Multi adolescenti in generatia asta nu au incredere in ei si isi pun problema in felul asta... Asta daca nu cumva au alte probleme pentru ca tot putini sunt si cei care se gandesc la familii fericite si dragoste acum... Eu unul sunt de aceeasi baricada cu tine! :D

#3
Teen

Teen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.03.2008

 d4m4g3, on Mar 8 2008, 04:18, said:

Te macina problema asta la 3 noaptea, si ai facut cont pe SP sa aflii pareri? :)
Ei bine, daca pana acum nu ai gasit-o pe Alba-ca-Zapada, stai calm, ai sanse, si ai timp. Ai aproape 18 si vor mai trece ceva pana cand vei avea o familie, si evident pana atunci ai timp sa gasesti. Keep searchin' for true love si vei avea si o familie perfecta cum iti doresti. Multi adolescenti in generatia asta nu au incredere in ei si isi pun problema in felul asta... Asta daca nu cumva au alte probleme pentru ca tot putini sunt si cei care se gandesc la familii fericite si dragoste acum... Eu unul sunt de aceeasi baricada cu tine! :D

la 3 noaptea..asta-i pt ca nam ce face acum... :lol: kestia e ca vad tot timpul pe altzii cum spun la prietenele lor "te iubesc",shi par sinceri,dar eu sa spun asta..mi se pare ceva ciudat, pt ca nu simt asha ceva...e normal sa numesti "prietena" persoana cu care nu faci altceva decat sa te "distrezi" :huh:

#4
polyana

polyana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 22.02.2008
consider ca esti prea tanar sa iti faci griji, nu ca la 18 ani nu pot intalni dragostea adevarata. sa spunem ca dupa felul cum ai pus problema, gandesti matur pentru varsta ta si stii ce vrei. asta e bine. toate se rezolva la timpul lor. daca nu o iubesti pe fata care e langa tine, nu ii spune ca o iubesti doar fiindca asta crezi tu ca vrea sa auda. o sa apara cineva special in viata ta si atunci nu o sa ti se   mai para ciudat.

#5
risuka

risuka

    Gheparduta pufoasa

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,171
  • Înscris: 22.06.2007

 Teen, on Mar 8 2008, 03:13, said:

.....student devotat(stiintze shi tecnologii)...
Dar la romana cat esti de devotat?  :naughty:

 Teen, on Mar 8 2008, 03:13, said:

E normal asha ceva sau este ceva in neregula cu mine???E ceva in neregula cu mine sau e doar pur GHINION? :mellow:
Nu, nu e normal asha ceva.

Si acum on topic:
Relaxeaza-te, nu ai decat 18 ani...Iesi cat mai mult cu prietenii tai, incearca sa cunoasti cat mai multe fete si pana la urma o sa intalnesti pe cea potrivita.

#6
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Hahahhahha!!!
Ateismul este o religie?! Conform DEX, este o concepție.
Eshti student la faku de mirc ??? :P
Este obligatoriu sa te indragosteti pina la 18 ani si sa te insori pina la 20?! Stai calm, ai timp destul.

#7
Teen

Teen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.03.2008
problema e ca aici nu este ca in romania..umbli cu cat mai multe fete shi esti "sjmecher"...Pana acum am incercat sa tzin o relatzie serioasa dar niciuna nu dureaza mai mult de 2-3 luni,cu cat mai multe fete umblu.... mai mult i-mi stric  "reputatzia".Alte fete ma considera un "freak" din cauza ca is genu petrecerilor,glumetz, sociabil, dar nu ma comport ca atare,ca sunt un iresponsabil din cauza ca nu stau cu o fata mai mult de 2 luni  :huh:
Ce ar trebui sa fac?.. continui ca shi pana acuma sau ma opresc .. ca sa nu-mi stric "reputatzia" :confuzzled:
pt risuka... la romana is penibil, nici o scrisoare nu reushesc sa scriu... Doar fraze aruncate pe o hartie :deadtongue:

#8
hell_bitch

hell_bitch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 07.03.2008
copilu inainte sa fi student devotat al tecnologiilor mai bine ai pune si tu mana pe un Caragiale, Sadoveanu alea alea....poate aflii si tu ca "asha" nu este tocmai un cuvant....iar in ceea ce priveste familia perfecta....du-te mai des pe sala poate intalnesti o culturista si va indragostiti la nebunie unul de altul...cu siguranta ea te va intelege iar tu vei ajunge in al noualea cer....
Deci invata intai sa-ti intelegi propriul buletin si abia apoi cere sfaturi despre dragoste.

#9
apasha

apasha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 518
  • Înscris: 10.11.2007
ai doar 18 ani... tu acuma crezi ca e timpul sa intalnesti fata ideala? eu nu cred...daca ai gasi-o acuma nu cred ca esti atat de copt incat sa o si pastrezi mult langa tine...mai bine mai tarziu...eu zic nu incepe sa iti faci griji de pe acuma...fa-ti de pe la 30 incolo...cand o sa vezi ca chiar nu se poate...asadar mai ai vreo 12 ani la dispozitie...cel putin...

#10
Teen

Teen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.03.2008

 hell_bitch, on Mar 8 2008, 14:30, said:

copilu inainte sa fi student devotat al tecnologiilor mai bine ai pune si tu mana pe un Caragiale, Sadoveanu alea alea....poate aflii si tu ca "asha" nu este tocmai un cuvant....iar in ceea ce priveste familia perfecta....du-te mai des pe sala poate intalnesti o culturista si va indragostiti la nebunie unul de altul...cu siguranta ea te va intelege iar tu vei ajunge in al noualea cer....
Deci invata intai sa-ti intelegi propriul buletin si abia apoi cere sfaturi despre dragoste.


ok..trebuie sa fii chiar asha de "hell_bitch"?

 apasha, on Mar 8 2008, 14:32, said:

ai doar 18 ani... tu acuma crezi ca e timpul sa intalnesti fata ideala? eu nu cred...daca ai gasi-o acuma nu cred ca esti atat de copt incat sa o si pastrezi mult langa tine...mai bine mai tarziu...eu zic nu incepe sa iti faci griji de pe acuma...fa-ti de pe la 30 incolo...cand o sa vezi ca chiar nu se poate...asadar mai ai vreo 12 ani la dispozitie...cel putin...

ai dreptate...multzumesc tzie shi celorlaltzi. :lol: ... inca mai am cel putzin 10 ani de "tineretze"... :w00t:

Edited by Teen, 09 March 2008 - 02:24.


#11
dassaev

dassaev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,442
  • Înscris: 06.09.2005

 Teen, on Mar 8 2008, 03:13, said:

Cateva date despre mine(dak ajuta cu ceva) : ateist,dar imi place sa studiez alte religii...fara ca sa le pun in aplicare :P ...putzin homofobic... romantic  ,bine facut la corp(pectorali shi kestii de genu :P ),rocker,jucator de futsal,student devotat(stiintze shi tecnologii)...


Tu nu ai gasit nici un site de matrimoniale si vrei sa-ti dam cateva link-uri?

#12
hell_bitch

hell_bitch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 07.03.2008

 Teen, on Mar 9 2008, 02:23, said:

ok..trebuie sa fii chiar asha de "hell_bitch"?



ai dreptate...multzumesc tzie shi celorlaltzi. :lol: ... inca mai am cel putzin 10 ani de "tineretze"... :w00t:
ei bine fie mai puiule (asa te simti mai bine?) esti prea tanar ca sa te legi la cap cu cineva....oricum la varsta asta cel mai probabil ai face o alegere gresita.....

#13
Spiritz

Spiritz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 10.03.2008
ce naiba..esti emo sau ce???ai aproape 18 ani...ca si mine si te preocupi cu tampeniile astea?TRezestete..Traiesti intr-o fantezie.. fete sunt cat lumea..incearcale pe toate si vezi care ti se potriveste :naughty:  :roflmaofast:

#14
ursulache

ursulache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 09.10.2007
Dragostea cea mare la varsta asta duce la suicid si la propriu si la figurat. Mai gandestete!
A! si casnicie perfecta nu exista! Chiar si de prea mult bine te saturi si in final cel putin unul vrea altceva.

#15
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

 Teen, on Mar 8 2008, 03:13, said:

Cateva date despre mine(dak ajuta cu ceva) : ateist,dar imi place sa studiez alte religii ...putzin homofobic... ... student devotat(stiintze shi tecnologii)...

Unele din carateristicile mele de mai sus pot influenta gandirea mea in relatzie cu fata perfecta???
Nu stiu, dar primele doua mai bine nu le aduci in discutie la inceput, ca nu duc la nimic bun ci poate doar la conflicte (mai lipsea pasiunea pentru politica), iar pe "tecnologii" femeile nu dau doi bani, asa ca lasa si asta deoparte, eventual pentru discutiile cu baietii.

Cauta in continuare, o s-o gasesti si pe zaoana, cum se zice pe aici.

Edited by don_dannielo, 13 March 2008 - 09:30.


#16
wenom28

wenom28

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 26.08.2006
nu astai problema baiete,daca gasesti pe cineva nu trebuie sa te prefaci ^_^ ,"iubirea" este un cuvant frumos pe care multi numai zic sa para mai smecheri,sentimentul insa este ceva de neinteles pt multi,poate si pt tine.esti inca tanar dar gandesti bine,mai incearca sa faci cunostinta cu multe fete.
nu trebuie sa te straduiesti prea mult,de dragoste n-ai unde sa fugi,o sa te gaseasca in cele din urma ^_^

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate