Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...

info schimbare buletin sectorul 4

Aplicație nivel scazut baterie
 Importul de cod extern avantaje v...

Alegere sistem usi glisante\...

Am primit credit in avans desi op...

Restituire prima casco dupa instr...
 3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?

Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408
 Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 

MS Outlook2003

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
energielibera

energielibera

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.01.2008
Salut,

Am lucrat de ceva timp cu MS Outlook2003 și acum am o problemă pe care nu știu cum s-o atac. Încerc să-i dau de cap dar mi-ar prinde bine un ajutor că îmi dă o eroare care nu știu ce înseaqmnă. Problema stă în felul următor:

Am o imagine pe care încerc să o "public" on+line din Outlook. El are opțiune de "Document Workspace" care atașează la fiecare mail un link, către acest workspace. Eu vreau să introduc în email content care să se schimbe dela sursă și dela destinație.

Atașez un file, atachementoptions click share-workspace imi cere adresa URL. Apoi uploadez file-ul undea pe web, si obțin o adresă de forma http://www.geocities...arhiva/seal.jpg. Dacă atașez m multe fisiere Outlook îmi întoarce eroare:

[ http://imageshack.us/thumbnmail.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Cum să fac să trimit totși imaginile mele și să le pot modifica?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate