Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Circular Makita de negasit in RO

FightBox ar merita transformat ...

Statii cu baterii

[TEORIE] Ce ati face in cazul une...
 Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera

Balti de pescuit in Dobrogea - li...
 EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Pareri complex rezidențial T...

Camping Franta - Chamonix
 Macbook Pro 2019 se blocheaza cu ...

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 

Palat sau sala mai somptuoasa in Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
kiphtea69

kiphtea69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 03.08.2006
Ma intereseaza sa inchiriez o sala mare sau chiar o cladire cu totul pentru o petrecere mai speciala pe data de 22 sau 23 feb (inca nu m-am hotarat). Am nevoie de o sala ce poate gazdui 150 de persoane si sa fie intr-un stil mai arhaic (chiar un pic scary daca se poate) deoarece imi doresc o petrecere tematica. Am vorbit la Palatul Bragadiru si din pacate au rezervat ceva pentru weekendu ala. Mai imi ramane Palatul Mogosoaia la care mi-au oferit 2 optiuni (restaurantul 1 si restaurantul 2) care nu mi-au fost foarte de folos ca si descriere. Maine cred ca o sa merg sa vad despre ce e vorba dar as dori si alte sugestii.

#2
infinitul8

infinitul8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 952
  • Înscris: 04.05.2006
Incearca si la Cercul Militar National

#3
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,117
  • Înscris: 07.07.2006
Parca si Palatul Ghica din Tei se mai inchiria, cel putin pt filmari. Vezi daca inchiriaza si pt evenimente.

Sau resedinta lui Tintareanu de la Corbeanca, special amenajata pt baerame. Nu e arhaica, nu e scary, da poate e ultima optiune valabila. Acu e a lu Privileg Catering, care poa sa iti si organizeze toata tarasenia, acolo sau in alta parte (am vazut ca au facut petreceri si la Palatul Snagov - iata alta idee, poate prin ei se poate inchiria palatul respectiv).

#4
aljarreau

aljarreau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 11.02.2006
Vin si eu cu o solutie... Casa Oamenilor de Stiinta, din Piata Lahovari. Ai avantajul ca este in buricul Bucurestiului. Iar la capitolul scary nu cred ca sta chiar atit de rau, ca scirtie parchetul ala de te-astepti sa-l vezi pe Freddy Krueger dupa fiecare colt :P

PS: Sfatuiala mea e doar sa inchiriezi localul. Adica sa vii cu firma de catering la pachet :D , ca bucataria de acolo nu e cea mai grozava. Iaca mai jos si pozne de acolo.

Attached File  CasaOamenilorDeStiinta1.jpg   55.75K   39 downloadsAttached File  CasaOamenilorDeStiinta2.jpg   33.47K   26 downloads2.jpg]Attached File  CasaOamenilorDeStiinta3.jpg   24.38K   15 downloadsAttached File  CasaOamenilorDeStiinta4.jpg   23.3K   39 downloadsiinta4.jpg]Attached File  CasaOamenilorDeStiinta5.jpg   59.67K   30 downloadsAttached File  CasaOamenilorDeStiinta6.jpg   54.89K   25 downloads...Stiinta6.jpg]

#5
kiphtea69

kiphtea69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 03.08.2006
Are cineva niste poze si un contact ceva de la Cercul Militar ? Am tot cautat si nu gasesc decat fatada. Am vorbit la club Cortina dar nu are o sala suficient de mare pentru ce am eu nevoie. Cat despre Casa Oamenilor de Stiinta, indeplineste conditia de scary dar pica la capitolul opulenta. Trecand la a doua sugestie a ta, ce firma de catering imi recomandati ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate