Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Zenga

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1
Rodea

Rodea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 05.08.2004
Mie imi place de Zenga ca om, e destul de inteligent..cu mult peste media inteligentei oamenilor din fotbalul diviziei A, a jucat la un nivel ridicat, de fapt la cel mai ridicat nivel. Credeti ca poate schimba mentalitatea jucatorului roman si ca va putea face performanta la Steaua ?

#2
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
Da, dar nu anul asta; e greu sa schimbi ceva in romania in timp foarte scurt, plus ca trebuie sa vedem daca il lasa altii sa schimbe.

#3
sirtiger

sirtiger

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 28.07.2004
mda lui Zenga ii se cere performanta prea repede,nu prea il vad bine dc Steaua ia bataie cu Dinamo

#4
Rodea

Rodea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 05.08.2004
Steaua are jucatori, individualitati, daca are noroc...cred ca se poate !

#5
Phileas

Phileas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 29.07.2003
si mie imi place de Zenga, nu am ce sa ii reprosez, dar asta ca e inteligent nu stiu de unde ai scos-o, ca doar nu a dat vreun test de IQ sa se faca fotbalist. daca ziceai ca e chipes, se imbraca la moda chestii din astea iti dadeam dreptate, ca astea se vad. poate tu il cunosti personal de ai spus ca e inteligent.

ca o parere personala, eu nu cred ca el a fost adus la STEAUA ca sa schimbe mentalitatea jucatorilor ci din contra ca e mult mai usor de controlat decat un Piturca sau un Lacatus.

daca va schimba ceva sau nu in bine in jocul echipei nu se poate spune decat dupa un tur intreg. pana atunci eu zic sa avem rabdare cu el si sa ii acordam in continuare credit.

mai trebuie mentionat gestul pe care la facut la Recurs cand Borcea de la Dinamo a primit o caseta cu finala de la Sevilla si a zis ca o arunca la gunoi ZENGA a avut o reactie prompta si a luat el caseta zicand de Duckadam ca a fost un mare portar. la faza asta sunt de acord a fost inteligent. dar daca e un bun antrenor sau nu numai timpul si rezultate o sa ne poata spune.

#6
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Pentru Zenga vor vorbi rezultatele. Tactica aplicata la returul din UEFA (a odihnit 5 titulari) mi s-a parut f corecta si curajoasa... Pacat ca la noi nu prea are jucatori.

Are mentalitate CLAR schimbata fata de "antrenorii" nostri si SPER sa aiba sansa ca fara ea nu va mai sta mult la Steaua si ar fi mare pacat sa vina un taranus drept antrenor.

#7
Alecsxus

Alecsxus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 25.06.2004
mi se pare penibil din partea celor ce au fost la meci sa huiduie si strige lacatus in conditiile in care dupa meciul cu dinamo toata lumea il aclama si il venera pe zenga..as fim seriosi...fara suparare dar noi suntem o natie de oameni batuti in cap...punem interesele de pe moment pe primu loc!La cum au reactionat oamenii pe stadion(nu mi-a venit sa cred)nu cred ca zenga are viatza lunga in ghencea...cine a fost la meci cred ca imi da dreptate!
Asta e ... continuam sa ne facem de cacao in europa!

#8
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
N-am fost la meci, insa nu stiu care-i faza cu Lacatus?
Ce e asa mare antrenor? Ce rezultate remarcabile a avut el?
Nu spun ca Zenga a avut rezultate mult mai bune decat el, dar sa fie adus Lacatus ca antrenor doar pentru ca "e de-al casei" mi se pare un argument penibil, dar suntem in Romania, tara tuturor posibilitatilor...

#9
Alecsxus

Alecsxus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 25.06.2004
Ba da au avut amandoi rezultate....Lacatus a retrogradat cu ceahlau si zenga a facut aproape campioana o echipa care nu avea bani nici de paine!

Atat ca lacatus are traditie la steaua atata tot(deasta il vrea lumea)

#10
Erwin

Erwin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 851
  • Înscris: 13.09.2003
Daca nu m-as numara pintre suporteri Stelei, as spune ca sunt idioti.
Ma simt neputincios cand vad asemenea nesimtire!
Ce daq cauta pe stadion!? O echipa trebuie sustinuta mai ales la greu.

#11
zippo123

zippo123

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,975
  • Înscris: 04.05.2003
in Romania este ca nicaieri, halal suporteri

toata stima Zenga !!!

#12
pannther

pannther

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 25.08.2004
baiat bun zenga asta!!!!!!!!

#13
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
Pana la urma, aseara, dupa meci, si-a dat demisia dar a fost convins de jucatori sa ramana, ca "suporterii" care au fost pe stadion si l-au huiduit sunt niste penibilitati. Rusine!

#14
Phileas

Phileas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 29.07.2003
adica ce vrei sa spui cu replica asta ? pare cam sarcastica. zenga va demonstra in timp ce poate.

e adevarat ca aseara si-a dat demisia pentru 10 minute, dar a revenit mai apoi ? stiti ceva ?

#15
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
Cu replica asta nu vreau sa spun decat ca anumiti suporteri mai tare fac rau echipei. Aseara, Zenga a cedat nervos, pur si simplu, ca era o prea mare prostie pe stadion ca sa mai suporte.
N-am vrut sa aduc absolut nici o remarca jignitoare la adresa lui Zenga, daca asta s-a inteles.
Eu sunt cu Zenga, cel putin pana la sfarsitul returului!

#16
sourcer*****

sourcer*****

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 12.08.2004
mai bine joaca fara suporteri ...

#17
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Ciudati suporterii astia... ma intreb daca ar fi jucat bine Steaua si nu s-ar fi calificat ce ar fi facut? Ar trebui sa vina cu ceva vata in urechi zenga la meciul cu Craiova.

Oricum Lacatus - respect!

#18
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
N-am fost la meci si de la TV nu mi-am dat seama, dar intreb pe cei care au fost: au scandat suporterii numele lui Zenga dupa victoria din seara asta? :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate