Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Apa la sticla din sticla

Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae
 Exista vreun dezavantaj la constr...

Problema martori semnalizare dire...

Umplere gol tamplarie-glaf

Produse inapoiate cu zgarieturi
 Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus
 Recomandare TV Samsung QLED

Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa
 

Pentru toti cei interesati

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
jobulvietii

jobulvietii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 21.11.2007
Salut tuturor,


Am urmarit acest forum si m-am inregistrat special pentru cei care au dorit sau doresc sa urmeze un curs de DTP. Va pot spune ca exista un centru de pregatire profesionala in cultura care organizeaza si autorizeza - prin MEC si nu numai- cursuri si de DTP. Atentie! Acest mesaj nu este unul publicitar si nici nu vreau sa fiu inteles gresit. Ideea este ca in data de 19 Noiembrie 2007 urma sa incep acest curs, iar la curs ne-am prezentat doar 2 persoane. Pe motivul ca nu am intrunit minimul necesar, adica 10 pers, cursul a fost amanat pana la o data la care voi primi confirmare de relauarea acestui curs DTP. Cursul de DTP este destul de ieftin in comparatie cu ce am observat ca mai exista in "piata", dar pentru ceea ce te poate invata cred eu ca se merita. Eu incerc sa spun ca daca cauti pe net cppc.ro o sa gasesti solutia.  :console:

Si poate mai vine cineva la inscriere!!! Asa vom ajunge sa promovam sau sa inavtam mai multe despre DTP.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate