Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...
 ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?
 Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 

Cum aflu ce placa de baza am instalata?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Baghe

Baghe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 911
  • Înscris: 30.01.2006
Baietii care mi-au reparat unitatea nu au stiut ca placa mea de baza nu avea CD cu drivere si mi-au pus una care are nevoie de drivere....Cand i-am sunat au spus ca nu stiu ce placa de baza am. Pana luni, cand trebuie sa fac iar 60 de km pana la ei, am vreo alta solutie sa aflu ce placa de baza mi-au instalat ca sa pot scoate de pe net niste drivere de sunet? Multumesc.

#2
diasul

diasul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,314
  • Înscris: 06.03.2006

View PostBaghe, on Oct 5 2007, 17:59, said:

Baietii care mi-au reparat unitatea nu au stiut ca placa mea de baza nu avea CD cu drivere si mi-au pus una care are nevoie de drivere....Cand i-am sunat au spus ca nu stiu ce placa de baza am. Pana luni, cand trebuie sa fac iar 60 de km pana la ei, am vreo alta solutie sa aflu ce placa de baza mi-au instalat ca sa pot scoate de pe net niste drivere de sunet? Multumesc.
Sunt anumite programe care cu siguranta te pot ajuta. AIDA32 sau EVEREST sunt doar doua dintre ele.

#3
mirch_bam

mirch_bam

    JUST...A...PASSENGER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 05.02.2006
http://www.cpuid.com/cpuz.php e cel mai mic si usor de instalat. Ai Download latest version sus in stanga...

#4
Baghe

Baghe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 911
  • Înscris: 30.01.2006
Multumesc mult pentru ajutorul dat. Ultimul link a fost fenomenal. Acum caut drivere audio pentru nenorocirea de placa video... <_<

#5
slay3r04

slay3r04

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 23.03.2007
foarte tare , cauta drivere audio pentru nenorocirea de placa video

#6
dragos96

dragos96

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.12.2013
cum pot sa descarc cpu z ?

#7
AwkwardMe

AwkwardMe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,866
  • Înscris: 19.07.2013
Buna dimineata :)))
Da click aici, apoi din noua pagina apasa butonul download.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate