Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rafturile ca la dedeman

Probleme internet

Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro
 Facultatea de geologie - ingineri...

Pot sa conduc o masina electrica ...

Sursa led 25-36W ?

Prosumatori - cat aveti de primit...
 Film cautare

EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...

Penurie de Inka?
 Receptionerele de la centrele de ...

Nu se mai gasesc e-Bike de inchir...

Seat Leon 5F 2.0 184hp costuri in...

Dispar punctele de restaurare la ...
 

nu mai merge wireless

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
mihneap

mihneap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 25.11.2003
Salut,
Am un router ASUS care pana acum 2 zile mergea perfect. Deodata nu ma mai pot conecta wireless.
Am incercat cu doua dispozitive cu wifi (un laptop si un PDA) sa ma conectez la el si nu mai merge, desi cu o zi inainte mergea fara probleme cu aceleasi sisteme. Se intampla sa nu imi vada deloc conexiunea si cand o vede intr-un final, nu merge.
L-am resetat, l-am reconfigurat si tot nimic. Cu toate astea la un moment dat a mers ceva timp, cateva minute, asa, deodata fara sa ii fac nimic. Apoi insa, peste cateva ore, iar nu a mai vrut.
De functionat, functioneaza pe cablu, insa Wi-Fi-ul nu mai vrea.
Merci.

Edited by mihneap, 27 September 2007 - 14:19.


#2
Znuff

Znuff

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 09.01.2006
Încearcă întâi un update de firmware. După care dacă tot nu merge bine du-l frumos în garanție.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate