Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O femeie sustine ca este propriet...

Damsel (2024)

Cum schimb parola la un ZTE F6605R?

5 mituri comuniste demontate
 Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux

Sfaturi amplificator + bose
 Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...

Cer autorizatie, modific fara aut...
 Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024

Ventilatorul centralei nu se opre...
 

suspendare permis

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
sfinxx

sfinxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 03.08.2007
am o nelamurire si anume: mi s-a suspendat permisul de conducere pentru o alcoolemie de 0.20 in aer si politistul in cauza mi-a spus k mi-l suspenda pe o luna si sa ma duc cu dovada dupa o luna sa mi-l iau inapoi. problema este k am cautat sanctiunea pe care mi-a acordat'o pe net si scrie suspendarea permisului pe 90 de zile. mie pe proces sau pe dovada nu mi-a scris pe cat timp mi l-a suspendat. cum as putea sa aflu pe cat timp si eventual dak este pe 90 sa fac cerere sa reduc la 30 de zile suspendarea? 10x

#2
sfinxx

sfinxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 03.08.2007
nu ma poate ajuta nimeni? pls

#3
Black Daniel

Black Daniel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 01.01.2007
garcea ala ti-a bagat o mare vrajeala, ca la asta se pricep ei cel mai bine.
Pentru consum de alcool, suspendarea e de 90 de zile. Nici o zi mai putin, indiferent cat e alcoolemia.
Si nu se acorda reducerea pedepsei.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate