Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp
 Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 

merge vreun brasovean/vreo brasoveanca la cokelive?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ane marie

ane marie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 18.10.2006
Mi-am luat bilet pentru 24 iunie, fiindca vreau neaparat sa vad The Cult si nu m-as duce singura.

In al doilea rind am un bilet in plus, fiindca mi-am comandat si pe net un bilet. Cei de la bilete.ro mi-au trimis confirmarea foarte tirziu, asa ca eu, de teama sa nu ramin fara, am fugit la Diverta si mi-am cumparat....

Prin urmare:
1.Biletul care va veni (daca oamenii aia sint seriosi) prin curierat e de vinzare (cu tot cu taxe!). Am fost anuntata, in sfirsit, ca va ajunge in 48 de ore.
2.daca mai merge cineva (cu trenul) ... poate mergem impreuna  :)

#2
ane marie

ane marie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 18.10.2006
Chiar nimeni?  :confuzzled:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate