Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp
 Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 

Concert Red Hot Chili Peppers Serbia

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
b2r3z

b2r3z

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 13.01.2007
Am si eu o intrebare
Cum poate ajunge in Serbia la Red Hot Chili Peppers? Am inteles ca trebuie viza pentru Serbia, si numai cu invitatie se poate obtine...

Cineva stie mai multe despre asta?

#2
b2r3z

b2r3z

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 13.01.2007
nimeni?

#3
alin_ro

alin_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 08.01.2005
nu stiu...si eu as vrea sa ajung, dar nu cred ca se poate.  Incearca sa gasesti pe cineva cu bilet castigat la tuborg, care sa ti-l vanda....Daca nu, asteptam sa vina in Romania :D

#4
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006

View Postb2r3z, on Jun 11 2007, 23:33, said:

Am si eu o intrebare
Cum poate ajunge in Serbia la Red Hot Chili Peppers? Am inteles ca trebuie viza pentru Serbia, si numai cu invitatie se poate obtine...

Cineva stie mai multe despre asta?
Suna si tu la ambasada, poate te ajuta. Sigur pentru viza turistica sau ceva de genul nu-ti trebuie invitatie...

#5
b2r3z

b2r3z

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 13.01.2007
Am sunat la ambasada in Timisoara, first of all astia sunt niste incompetenti nu stie sa spuna un lucru concret. A zis ca fara invitatie nu se poate... nici cu viza turistica. Deci nu stiu. Trebuie invitatie de la organizatori. Yeah right!
Daca cineva a mai incercat sa spuna...

#6
blues_machine

blues_machine

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 19.10.2006
Pentru posesorii de pașapoarte simple este necesară obținerea vizei de intrare. Durata de ședere permisă de viză este acordată în funcție de scopul călătoriei și de documentele corespunzătoare pentru fiecare scop în parte. Scopuri pentru care sunt acordate vizele sunt afaceri, turistic, vizite la rude, studii, competiții sportive, activități culturale.
Vizele de intrare în Serbia se obțin de la Ambasada Serbiei la București și de la Consulatul General al Serbiei la Timișoara. Nu există posibilitatea obținerii vizelor la frontieră.


de pe site-ul ministerului afacerilor externe.

#7
b2r3z

b2r3z

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 13.01.2007
Bun, asta se stie. Dar numai cu invitatie se poate obtine viza sau nu?

#8
wheezer

wheezer

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.06.2007
1.Vand 2 bilete pt concertu din 26,din Serbia. 50euro/biletul,negociabil

2.Initial,am vrut sa merg,si m-am interesat la ambasada din Bucuresti,telefonic.Treaba pare sa fie destul de simpla ; te

prezinti la ei,completezi ceva forulare,si se elibereaza viza in aceeasi zi.Ceea ce nu imi e clar,e faza cu asigurarea

medicala,dar cred ca aia stiu mai bine cum sta treaba.

3.Din Bucuresti,sunt ceva trenuri care merg in directia aia...sau or mai fi ceva curse din ceva autogara...who knows...

...deci,daca e careva amator de RHCP,si mai e timp pt chestii organizatorice,call...

0744 376 314

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate