Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...
 ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?
 Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 

astept raspuns

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
danielmoti

danielmoti

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.01.2007
Buna ziua,

Nadia sunt si as avea ceva nelamuriri in legatura cu Chevrolet Lacetti.As dorii sa cumpar aceasta masina din Bucuresti.Ea are pretul de 6500 de euro dar as vrea sa ma duc cu ea la tester(65.000 km) si proprietarul zice ca e in garantie.ce trebe sa fac sa vad daca are toate actele in regula?trebe sa ma duc la dealer la chevrolet??si daca imi puteti da si mie adresa unui tester si de asemenea adresa reprezentantei chevrolet din bucuresti

va multumesc frumos
Nadia

#2
applexander

applexander

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.04.2009

View Postdanielmoti, on Apr 15 2007, 20:05, said:

Buna ziua,

Nadia sunt si as avea ceva nelamuriri in legatura cu Chevrolet Lacetti.As dorii sa cumpar aceasta masina din Bucuresti.Ea are pretul de 6500 de euro dar as vrea sa ma duc cu ea la tester(65.000 km) si proprietarul zice ca e in garantie.ce trebe sa fac sa vad daca are toate actele in regula?trebe sa ma duc la dealer la chevrolet??si daca imi puteti da si mie adresa unui tester si de asemenea adresa reprezentantei chevrolet din bucuresti

va multumesc frumos
Nadia
dak e in garantie, ar fi si mai indicat sa meri cu ea la teste, sa nu-i fi facut vreo modificare, sau eu mai stiu ce, in urma vreunei busituri, si s-o fi reparat el in spatele blocului, la garaj, si garantia astfel sa fie pierduta. fiindca garantia aia are niste termeni si termene;-) dak mai e cazul, fii mai specifica si ne vom stradui sa-ti raspundem cat mai punctual.
ciao

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate