Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
clima cu sunet ciudat

Baterie Externa Solara, Power Ban...

Am vazut odata un film...

Problema scurgere apa rama termop...
 Durata estimata de viata a unei i...

Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.

Vizibilitate Hard Disk nefolosit ...
 Salariu minim european in Romania

verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit
 Problema sunet boxa noua

Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8
 

BMW 320D 150cp manual6+1

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
kryll

kryll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 09.01.2006
Salut everyone,

De multa vreme sunt disperat dupa BMW seria 3. In urma noii legislatie, m-am lasat de gandul sa-mi iau 330xd (ma interesa pt ca e 4x4). Vroiam sa va intreb ce stiti despre motorul de pe 320d de 150cp cu cutia manuala de 6 trepte si de cum tine tractiunea pe spate, mai ales iarna...

Multam,

Edited by kryll, 15 March 2007 - 06:32.


#2
WildChild

WildChild

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 11.05.2006

View Postkryll, on Mar 15 2007, 06:31, said:

Vroiam sa va intreb ce stiti despre motorul de pe 320d de 150cp cu cutia manuala de 6 trepte si de cum tine tractiunea pe spate, mai ales iarna...
Din cate stiu eu, singurul posesor de 320d de pe forum e testdriver, dar el are un E46 fara facelift, in varianta cu 136 CP. Mai asteapta putin, poate apare si el pe-aici... ;)

#3
kryll

kryll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 09.01.2006
tx de raspuns.
Btw, disper, am gasit 1 super cu pachet sport cu tot, neagra, din 2004. Si ma costa cu toate taxele alea nenorocite cam 16500. Merita?
(2004/07 si 115.000km, destul de multe optionale...)

#4
Alex_82

Alex_82

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,372
  • Înscris: 18.02.2007

View Postkryll, on Mar 15 2007, 16:45, said:

tx de raspuns.
Btw, disper, am gasit 1 super cu pachet sport cu tot, neagra, din 2004. Si ma costa cu toate taxele alea nenorocite cam 16500. Merita?
(2004/07 si 115.000km, destul de multe optionale...)

La bani e bine(tot timpu' va fi o oferta mai buna ca a ta) si acum nu trebuie sa cauti ani de zile un pret mai bun.Dar ai mare grija la km REALI mai ales daca e diesel(e diesel?).
Multe arata f. bine dar sunt alergate rau(si de multe ori au dublu la km).
Daca cunosti persoana de la care cumperi masina e OK daca nu trebuie sa fi f. sceptic pt. ca altfel pot aparea niste surprize neplacute(vorbesc de bani).
Altceva....bafta si daca te hotarasti s-o nimeresti buna!

PS:Pune niste poze(daca poti).

#5
kryll

kryll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 09.01.2006
Masina este din germania de la dealer, nu privat... Sper ca asta totusi sa mai insemne ceva, chiar daca turcu si romanu a emigrat mult spre nemtia in ultimu timp....

#6
kryll

kryll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 09.01.2006
Help?

#7
ryco78

ryco78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 858
  • Înscris: 12.09.2005
eu zic ca e superbine la pret!iar daca asta iti doresti adica un BMW merita daca vroiai altceva ...
banuiesc ca nedumerirea ta e ca ai putea sa iei masina noua la banii aia! si eu am avut probnlema asta si am ales una noua! dar am si prieten care si-a adus un bmw din 2000 si arata si merge super!
despre rotile motrice spate s-a tot scris ce si cum!eu zic ca daca mergi atent si ai cauciucuri bune iarna e ok! daca treagi f tare de orice masina iarna poti sa o lipesti de borduri ..!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate