Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie Externa Solara, Power Ban...

Am vazut odata un film...

Problema scurgere apa rama termop...

Durata estimata de viata a unei i...
 Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.

Vizibilitate Hard Disk nefolosit ...

Salariu minim european in Romania
 verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit

Problema sunet boxa noua
 Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8

Foloseste careva CFD-uri si sa ai...
 

ce parere aveti de Ford ghia!

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
geo84

geo84

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 09.02.2007
ma chinui de vreo luna sa-mi iau masina!problema e la bani ca nu ma pot intinde mai mult de 12500!!!m-am uitat dupa  hyundai accent,mazda2 si Ford ghia!nu stiu acum din care sa leg!vreau sa fie diesel!cel mai tare ma incanta accentul ca are motor mai puternic dar pb e  ca nu e la fel de dotat in interior ca celelalte!poate careva sa-mi de-a un sfat!!!!!????merci!

#2
mr_know_it_all

mr_know_it_all

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 14.09.2006
Ghia nu este un model de Ford, ci o varianta de echipar. Poti lua Ford Focus Ghia, Ford Mondeo Ghia, pe diferite variante de motorizare. Asa ca specifica ce Ford vrei intai. In orice caz, daca numarul de km parcursi nu este foarte mare, si starea masinii foarte proasta, nu poti alatura accentul cu vreun ford. Despre mazda2 nu stiu nimic, nu am condus, nu am citit, sincer nu cred sa fi vazut foarte multe.

#3
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
parerea mea e ca ghia nu prea mai e ghia. In trecut insemna nivele de dotare luxoase cu mult peste media altor masini. vad ca nici airbaguri laterale nu are standard..

#4
romy05y

romy05y

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 12.02.2007
inainte de toate masina noua sau SH?
la noua nu pre ajung
SH - is destui pt o masina frumoasa

#5
danutgalati81

danutgalati81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 29.09.2005
saracu, a vrut sa-si faca si el intrarea pe softpedia cu ceva si a dat-o in bara cu fordul ghia( kia? :)  )
cred ca din cauza emotiilor.

#6
romy05y

romy05y

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 12.02.2007
banuiesc ca de Ford fiesta ghia vorbeai...
"saracu" poate nu stie sau poate a omis sa scrie ce fel de ford. nu-i de condamnat
oricum asteptam sa completeze,
masina noua sau SH si ce vrea de la masina

Edited by romy05y, 24 February 2007 - 15:47.


#7
geo84

geo84

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 09.02.2007

 danutgalati81, on Feb 24 2007, 13:37, said:

saracu, a vrut sa-si faca si el intrarea pe softpedia cu ceva si a dat-o in bara cu fordul ghia( kia? :)  )
cred ca din cauza emotiilor.
cerdeam ca pe forum se poate intelege atunci cand se greseste!doar suntem oameni!imi pare rau daca te-am lezat in vreun fel!era vorba de fiesta ghia!daca am face mistouri de fiecare amanunt ..............dar nu mai are importanta!have a nice day!

#8
geo84

geo84

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 09.02.2007

 romy05y, on Feb 24 2007, 15:46, said:

banuiesc ca de Ford fiesta ghia vorbeai...
"saracu" poate nu stie sau poate a omis sa scrie ce fel de ford. nu-i de condamnat
oricum asteptam sa completeze,
masina noua sau SH si ce vrea de la masina
foarte frumos gandit!acum am vazut si eu ca am omis!era vb de fiesta ghia,masina noua!m-am gandit pana la urma si cred ca neamtul face treaba buna,asa ca am sa mi-o iau!voiam f mult si hyundai-ul accent 1.5 CRDI dar am cativa prieteni care au mai strambat cate o portiera,au mai rupt cate o oglinda si au asteptat cel putin 3 saptamani sa le vina piesele!nu zic ca se intampla numai la hyundai!un vecin cu o Toyota corola,l-a lovit unu in spate si asteptat 2 luni sa-i vina bara!am vb cu cei de la ford si mi-au zis ca au un depozit si ca majoritatea pieselor sunt pe stoc!la comanda 10 zile in caz ca nu sunt pe stoc!de consum numai de bine!sper sa fie ca la carte +1/1.5%!salutare

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate