Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata
 Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...
 Coaxial pentru cablare casa

"Gipane" cu girofar care ...

Mai e cineva pe forum, in afara d...

COSAFA CUP 2024
 

Megastar 17 feb

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
MikeSora

MikeSora

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.02.2007
[size="4"]asta seara 17 feb. m-am uitat si eu la megastar si nu-mi vine sa cred cat de falsi sunt cei din juriu. Daca de pilda, nu le place din pc de vedere fizic persoana care canta, sunt imediat tentati sa critice ceva legat de vestimentatie , miscari sau prezenta scenica. Nu pun pret pe emotiile care ii incearca pe bietii concurenti, nu apreciaza daruirea cu care fac ca totul sa para cat mai aproape de realitate.....nu, ei pur si simplu le frang aripile cu "starile pe care le au in acel moment"...dau note partinitoare si clar nu se pune pret pe voce si nici pe talent. Mi-a venit sa rad cand Despot a facut urmatoarea remarca la o cantareata intr-o rochie mov-lila : "chiar nu stiu prin ce minune ai aparut (asta pt ca tipa falsa rau ) din nou...nu stiu cum ne-am reintalnit aici, nu ma asteptam sa te revad "......adevarul e ca m-a uimit usurinta cu care s-au dat note bune acelei fete, chiar nu merita. Imi amintesc ca prima concurenta, o fata putin plinuta ( ceea ce in mod evident nu le-a placut juriului ) a cantat extraordinar de frumos, unde mai pui ca era si frumoasa....a primit note mici pe motiv ca a cantat "muzica populara banateana" (remarca inteligenta marca Iantu)....si ceilalti (mai putin Despot) i s-au supus marelui Guru Iantu....apoi a urmat un tip din Chisinau cu o voce absolut fermecatoare...a urmat acelasi lucru....NU MI-A VENIT SA CRED ....cine i-a pus acolo?....pe ce criterii critica acesti tipi ?.....Nici un profesor de muzica nu se sesizeaza ?...Nimeni altcineva nu-i ajuta pe acesti copii sa-si vada visul implinit ?

#2
silentran

silentran

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 15.11.2006
ba nu toti de acolo trebuie sa ajunga cineva
trebuie neaparat sa ajunga vedete ca asa viseaz noaptea? unii chiar nu au valoae.
iantu se mult mai sus decat este..si tipu ala de la simplu..nu are ce cauta acolo.

#3
DarkMajesty

DarkMajesty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 13.02.2007
Uneori nu prea sunt corecte notele insa publicul are ultimul cuvant de spus... ^_^

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate