Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...
 ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?
 Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 

Ford Fusion 4WD (?)

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
hunor66

hunor66

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,413
  • Înscris: 23.11.2006
Stimati colegi de forum,

Am vazut recent, intr-o seara, pe la Sf. Vineri un Fusion argintiu, care avea sub denumirea "FUSION" de pe hayon, particula "4WD", din litere metalice, tot argintii ca si "FUSION". Am vrut sa ma iau dupa el, dar a luat-o la stanga ... iar eu eram pe banda din dreapta ... Sunt sigur ca scria 4WD, dar imi pare rau ca n-am putut face o poza ... Stie cineva ceva, au lansat fusion 4x4, pe site la"ford.ro" nu scrie nimic. A mai vazut cineva asa ceva ?

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
nu a fost anuntat din cate stiu eu nici un fusion awd, toate sunt cu tractiune fata.Probabil era un tuning facut in vitan, o fi lipit aiurea chestia aia

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate