Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!
 Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.
 Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche
 RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez
 

Am nevoie de ajutor !

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Bullet

Bullet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 03.07.2006
ma intorceam azi din Piatra Neamt si la 60 de km de sibiu am dat drumul la stergatoare dar s-au miscat  greoi si s-au oprit dupa 2 min a inceput sa miroase groaznic a ars in masina. Ma gandesc ca s-a ars motorasul. Nu-i de ajuns ca mi s-a intamplat asta dar m-a si plouat tot drumul pana acasa.In fine, stiti cumva unde e motorasul ala? si de ce stergatorul din dreapta il pot misca liber si cel din stanga e blocat? Multumiri anticipate. Si nu doresc nimanui sa mearga noaptea pe ploaie fara stergatoare.

#2
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,124
  • Înscris: 02.07.2006
Sigur, iti e ars motorasul de la stergatoare.Din cate imi amintesc de la Dacia lui batranu, asta ar veni sub bord, in partea stanga . Dar daca te uiti sub bord o sa vezi bratele care vin de la motoras si care antreneaza stergatoarele, si o sa iti dai seama repede unde e motorasul respectiv. Si da, stiu cum e sa umbli fara stergatoare,  e o experienta neplacuta

#3
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
il poti misca liber ptca...probabil s-a slabit piulita care il strange..
posibil ca s-a ars motorasul...nu ai spus ce masina ai...insa sau il urmaresti, logic, cum zicea aiptek, sau e posibil sa fie sub capota sub parbriz.

#4
Bullet

Bullet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 03.07.2006

View Postuko, on Jan 2 2007, 13:16, said:

il poti misca liber ptca...probabil s-a slabit piulita care il strange..
posibil ca s-a ars motorasul...nu ai spus ce masina ai...insa sau il urmaresti, logic, cum zicea aiptek, sau e posibil sa fie sub capota sub parbriz.
Dacia 1999 cu bord de CN. l-am gasit
chestia e ca e cam nasol de ajuns acolo si cred ca trebe sa dau bordul jos :cursing:

#5
akeem

akeem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,026
  • Înscris: 17.10.2003
Vai de fundu' tau daca ai bord de CN.
Sa urmaresti sa ti se miste toate alea usor si sa nu-ti bage apa la motoras, ca iar ti se arde.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate