Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Vampire The Masquerade!Aveti ideie?

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 317
  • Înscris: 06.12.2006
Voiam sa va intreb dak ati jukat Vampire The Masquerde!!!Tot un rpg as putea spune!!!Mie mi sa parut marfa!!Oricum astept parerile voastre celor care ati jukat!!!:D

#2
skinner

skinner

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 25.08.2006
Da, eu am jucat; mi s-a părut OK ca story şi ca idee, însă are o grămadă de bug-uri care mi-au scos peri albi.

#3
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 317
  • Înscris: 06.12.2006
Ce verisune ai jucat????Io redemtion dar nu avea nici un BUG!!!L-am terminat de 5 ori!!!!:coolspeak:

#4
WizzBizz

WizzBizz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 430
  • Înscris: 27.09.2005
Incearca si Bloodlines (e aparut in 2004). Eu l-am jucat si terminat cu mare placere.

#5
Sin Maharajah

Sin Maharajah

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.01.2007
Bloodlines e plin de buguri si cu toate ca nu se mai scot patchuri oficiale pentru acest joc, in continuare fanii aduc imbunatatiri prin patchuri ne-oficiale. Oricum great game!

#6
dfstefan

dfstefan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 31.12.2004
io am acasa o versiune ... ech .. ca tot romanul .... unui coleg de-al meu ii merge perfiect, dar mie imi iese din joc, fara ni un mesaj de (o)eroare ... am un sempron la 1750 parca, 1 gb ram , nvidia 5200Fx ... si windows sp2 .. cred ca asta e configuratia :P ... aveti vreo idee de ce ?

#7
Heretic_Cata

Heretic_Cata

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 07.01.2007
Am jucat Vampire: The Masquerade. Nu l-am terminat. M-am oprit cand a ajuns in prezent.

#8
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 317
  • Înscris: 06.12.2006

View PostHeretic_Cata, on Jan 11 2007, 12:42, said:

Am jucat Vampire: The Masquerade. Nu l-am terminat. M-am oprit cand a ajuns in prezent.


Da mai cunosc persoane care sau oprit dupa ce au trecut de Londra in prezent,deoarece nu stii ce mai tre sa faca!!Oricum e misto sal joci in continuare,deoarece vei parcurge inca 2 mari orase (Londra si New York) si totul se va baza in special pe arme actuale(shotgunuri,pistoale,uzi,etc..)!!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate