Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata
 

nesimtiti

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
lenzexe

lenzexe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 31.05.2005
eu nu stiu oare in tara asta chiar nu mai exista nici un pic de respect pentru cei din jur? m-am saturat de toti pustanii astia nesimtiti care pocnesc guma de mestecat in orice loc s-ar afla fiind de-a dreptul scarbosi si foarte (enervant ) zgomotosi. oare de ce considera ca numai ei au dreptul sa respire aerul asta infect din Romania luandu-se la intrecere (care pocneste mai tare). daca incerci sa le spui ceva iese nasol si risti sa te trezesti cu guma aia oribila lipita de geanta sau de haina ta. sunt dizgratiosi  :puke:

#2
ion_cta

ion_cta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 18.08.2006
vai doamne ce urat din parteeaaa looooor ! daia nu poti dormi tu noaptea ? :lol:  sunt persoane si mai nesimtite care care scuipa si arunca ambalaje in locurile publice crezandu`se la ei acasa

#3
Zuy

Zuy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 19.11.2006
Sa ii vedeti pe aia care isi sufla nasul fara batista :puke:

#4
costaan

costaan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,683
  • Înscris: 04.01.2005
Nu aveţi dreptul!
Veţi fi daţi în judecată de mucoşi!
Drepturile copilului!(needucat)
Suntem ioropeni domnilor! Lăsaţi educaţia!

#5
CRISTAKEM10

CRISTAKEM10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 837
  • Înscris: 05.02.2005
Mucii se contopesc perfect cu natura.
Flegma este asezata unde este locul ei.
Dar handicapatii care isi arunca chistoacele peste tot - de ei nu ziceti nimic?

Stiti ca exista scrumiere portabile? - pun pariu ca nu.

#6
madlex

madlex

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 11.07.2003

View PostCRISTAKEM10, on Dec 18 2006, 00:21, said:

Mucii se contopesc perfect cu natura.
Flegma este asezata unde este locul ei.
Dar handicapatii care isi arunca chistoacele peste tot - de ei nu ziceti nimic?

Stiti ca exista scrumiere portabile? - pun pariu ca nu.
Sa le interzicem sa mai fumeze.. :coolspeak:
Tare 'CRISTAKEM10 !

#7
costaan

costaan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,683
  • Înscris: 04.01.2005

View Postmadlex, on Dec 18 2006, 00:27, said:

Sa le interzicem sa mai fumeze.. :coolspeak:
Tare 'CRISTAKEM10 !
Pentru asta va fi lege și amenzi, în timp nu se va mai fuma pe străzi.
Dar ce te faci cu ce am eu în semnătură? Ce lege va mai repara asta?

#8
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005

View Postlenzexe, on Dec 9 2006, 21:31, said:

eu nu stiu oare in tara asta chiar nu mai exista nici un pic de respect pentru cei din jur? m-am saturat de toti pustanii astia nesimtiti care pocnesc guma de mestecat in orice loc s-ar afla fiind de-a dreptul scarbosi si foarte (enervant ) zgomotosi. oare de ce considera ca numai ei au dreptul sa respire aerul asta infect din Romania luandu-se la intrecere (care pocneste mai tare). daca incerci sa le spui ceva iese nasol si risti sa te trezesti cu guma aia oribila lipita de geanta sau de haina ta. sunt dizgratiosi :puke:


Subscriu. N-am nimic cu mestecatul gumei, dar cand aud baloanele alea pocnite imi vine sa le sterg una peste gura :death:

#9
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006
Nu se mai face guma ca pe vremuri. Nu mai poate fi pocnita cu asa mare usurinta.
Mai exista lume care pocneste guma? Credeam ca acum se sparg seminte in fata blocului.

#10
icynoangel

icynoangel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 01.09.2004
Am gasit eu o guma "Orbit" care poate fi pocnita, daca folosesti 2-3 pastile, dar care ar fi scopul sa faci asta si mai ales in public? Daca tot o rumegi nu poti ramane la stadiul asta?

Se pare ca in ultima vreme nu inteleg cam multe lucruri, cred ca problema e la mine  :rolleyes:

#11
xcelent2005

xcelent2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 10.01.2007

View Posticynoangel, on Feb 21 2007, 04:25, said:

Am gasit eu o guma "Orbit" care poate fi pocnita, daca folosesti 2-3 pastile, dar care ar fi scopul sa faci asta si mai ales in public? Daca tot o rumegi nu poti ramane la stadiul asta?

Se pare ca in ultima vreme nu inteleg cam multe lucruri, cred ca problema e la mine  :rolleyes:

Sunt multi ratati in Romania. Nu guma de mestecat e problema. E vorba de educatie.
Sunt prea multi pierde-vara care nu fac decat sa se interpuna intre razele soarelui si pamant. Fiind complexati de sine, ce se gandesc : sa iasa cumva in evidenta? Modul cel mai simplu : fac baloane  :D:)  .

#12
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
poate le-o fi dat municipalitatea ciunga in loc de seminte ca sa stranga mai usor dupa ei :lol:

#13
xcelent2005

xcelent2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 10.01.2007
Cred ca o solutie mai eficienta, (dar si mai dureroasa  :lol: ) ar fi exterminarea, sau cel putin inchiderea in "rezervatii" .
Asa am avea un fel de gradina zoologica(nu stiu daca este cuvantul cel mai potrivit in context). :D : ;) D :D :D    Ca pana la urma, semintele se strang usor;  dar guma este greu de dezlipit, mai ales cand se gaseste  in locuri unde nici nu te astepti.

#14
nonuca

nonuca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.02.2007
guma de mestecat si chistoace mi se par nimica toata pe langa scarpinatu unor parti intime in public si ragaitu in sala de cinema.ah,mai e o chestie care ma face sa cred ca unii oameni  nu stiu sa se poarte,cosurile alea cu roti din supermarketuri lasate oriunde  in parcare.adica ies din super cu cosul incarcat,varsa tot in portbagaj si apoi lasa carutu acolo,nu se mai deranjeaza sa-l duca inapoi.5 bani nu sunt o suma suficient de mare ca sa merite sa duci carutu la loc...

#15
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003
50

#16
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
mai ales cand se recupereaza foarte usor si fara sa duci cosul inapoi :lol:

#17
ore_ciudate

ore_ciudate

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 10.04.2007
voi va plangeti de gume pocnite?!...sa vedeti cat e de placut cand treci pe langa unul pe strada si iti mangaie fundul asa..cu generoitate..de te intrebi cand a avut timp..si cand vrei sa te intorci spre el e deja prea departe..sau e om de 3 ori cat tine..si oricum nu ai ce sa ii fcai  :wacko:

#18
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006

View Postore_ciudate, on May 2 2007, 21:05, said:

voi va plangeti de gume pocnite?!...sa vedeti cat e de placut cand treci pe langa unul pe strada si iti mangaie fundul asa..cu generoitate..de te intrebi cand a avut timp..si cand vrei sa te intorci spre el e deja prea departe..sau e om de 3 ori cat tine..si oricum nu ai ce sa ii fcai  :wacko:
:lol: Cel mai des patesti in aglomeratiile din autbuze,  acolo ai ocazia sa iti simti fundul admirat tot drumul.
Nu stiu, ia si tu o bila de bowling si pune`o in poseta, preventiv.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate