Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Theo Rose x Domino x Alessandra -...

R.I.P. Donald Sutherland

Problema de soft ...

PPC suprataxeaza voit fara nici o...
 Senzori de miscare aprind lampile...

Gaura dreapta in perete gros

Manea cu saxofon si tipa misto

Fedex tot imi trimite facturi de ...
 Portretul combinatorului la tiner...

Fals/ uz de fals?

Credit pe cartele

Nu pot sa prelungesc un domeniu, ...
 Sfc scannow blocat la 99 la suta

hdd 2,5" sata 250GB unallocat...

Comparatie consum inverter vs non...

Hidrofor defect arunca apa inapoi...
 

Carte despre InDesign

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
MS77

MS77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.09.2006
Caut de multa vreme prin librarii o carte, manual, despre Adobe InDesign. Stie cineva daca vreo editura din Romania (gen Teora) a scos aceasta carte?... sau caut degeaba.
Va multumesc

#2
deejay86

deejay86

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 14.02.2006
poti sa gasesti e-book-uri foarte bune care nu sunt foarte scumpe (si sunt usor de achizitionat)
in special pentru initiere iti recomand total training for adobe cs/cs2

#3
MS77

MS77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.09.2006
Mersi mult. Ti-as fi recunoscator daca mi-ai putea spune unde le gasesc.

#4
7le

7le

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 15.08.2006
o sa gasesti si un tutorial video de la Lynda.com. Pentru Total Trainig cauta cu e-mule sau pe site-uri cu torrente, sau pe site-ul lor: h**p://www.totaltraining.com/

        ... 7le ...

Edited by Centris, 13 September 2006 - 21:07.


#5
7le

7le

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 15.08.2006
Se pare ca forumul mi-a facut-o de data asta, nu mi-a afisat intreg post-ul asa ca trebuie sa-l rescriu, cat mai tin minte din el:
Un site bun unde gasesti e-Books este: amazon , dupa ce te inregistrezi poti gasi orice carte vrei. o sa gasesti tot acolo si un tutorial video despre InDesign de la Lynda.com.
     Pentru Total Trainig cauta cu e-mule sau pe site-uri cu torrente, sau chiar pe site-ul lor: h**p://www.totaltraining.com/

        ... 7le ...

7le, daca mai dai link-uri catre site-uri cu materiale comerciale date raspindite "free", te paste o fosta subdiviziune a leului. ar fi bine sa parcurgi regulamentul un pic mai atent.

Edited by Centris, 15 September 2006 - 21:07.


#6
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005
Am eu tutorialul video de la pachetul CS2.
Pentru ca sunt un adept al legii, ti-l pot da sa-l studiezi. Doar sa-l studiezi.

#7
OrcaDesign

OrcaDesign

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.11.2007

View PostMS77, on Sep 11 2006, 12:36, said:

Caut de multa vreme prin librarii o carte, manual, despre Adobe InDesign. Stie cineva daca vreo editura din Romania (gen Teora) a scos aceasta carte?... sau caut degeaba.
Va multumesc

Am gasit un manual de Indesign pe http://librarie.e-no...all-p-4896.html de la Editura All. Este in romana, are si cd inclus pt exemplificari. Ma duc la targ la Gaudeamus sa vad daca nu o gasesc la reducere. Si pe noesis e cu reducere de 10%, dar la targ sunt reduceri de pana la 30%. Daca nu gasesc cartea la targ, o cumpar de pe noesis. La totaltraining ce am vazut pe site, sunt mai scumpe cursurile video. Si nu stiu cat sunt de bune.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate