Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Romania , tara de pacat :P

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
Iaca , nush daca se incadreaza la editoriale , anyway va astept sa comentati pe tema asta .
aici e treaba - daca stiti un pic de engleza e ok
Cautand dupa ceva anume am mai dat peste asta

am mai gasit si asta :

Quote

fwiw, yeah I think for $25 the 2nd logo looks fine..

always best to create your own, one site i like is the clipart.com and other ones they have, for ready-to-go stuff you can modify.. basically membership sites for template content ..  

for custom programming, I have had good luck with the romanian programmers I've hired ... you can find them via elance.com or other places...  

one guy I talked to said, for Romanians, US $150 is a month's living expense, so you can get work done for a lot less than for US programmers... same w/India, though I like the romanian programmers best..

anyways.. logos are useful, but Good Copywriting in the sales letter, best of all. . .still working on it myself :P  

from hawaii -

ken
desi cred ca ne reprezinta mai bine asta  :drac:

#2
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,914
  • Înscris: 24.06.2002
Laudabil e faptul ca totusi te-ai hotarit sa schimbi titlul thread-ului(din rahat in pacat :jeez: ) pina la urma, care nu avea nici o legatura cu continutul lui.(dupa mine l-as muta la Fun).

#3
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
Hehe - M-am inspirat din Academia Catavencu :oK: .
Continutul acelor articole nu sunt deloc funny , cu exceptia linkului catre mint rubbing ... .
NUma' bine ...

#4
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,151
  • Înscris: 09.09.2003
ai incurcat o litera in " Romania , tara de pacat " cred ca la ultimu cuvant...

#5
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
jeez ... ce mai conteaza numele , am explicat mai sus care era faza ..

#6
r3ddr

r3ddr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,903
  • Înscris: 29.11.2001

Quote

Athanasiu has become another missionary in Romania's IT cause. She's trying to convince U.S. firms that they should equip special workshops and pay her gifted students to do research work in those workshops for them.

ce curva si asta. "her gifted students"


de parca numa' aia sunt gifted... mama ta de... :drac:


ca si bou' de Dobre: vine o echipa de la bigBlue (the other one) in frunte cu o romanca ce se pare ca doar pe Dobre il stia (deh, i-o fi fost studenta) si-i spune: noah, ca am venit aici sa vorbim cu studentzii, sa le dam niste teste si sa-i luam la interviu cei mai buni.

si ce raspunde Vasilica: "da' de ce sa dati teste, va dau eu pe cei mai buni studenti ai mei!". Evident ca magii si-au bagat pxla si au sters putina instant. Si uite asa... Romania ramane de rahat... si se dezvolta pe drumul ales... [gen desenele]... cu cacatei, pt cacatei.

sau d'aia se fabrica Audi in Ungaria, salam de "sibiu" de' se vinde in UE tot acolo, samd. [cred ca ei o pun in curand si de branza]

[romanashii-verzi-de-suparare-sau-de-patriotism sunt rugati insistent sa ignore pasajele cu pricina, sau sa zboare-the-sxit--out-of-the-first-MP-they-get-in-sight daca tot sunt verzi]

[moderatorii-sunt-rugati-sa-cruteze-eventualele-xxxx-uri din moment ce rahat si pwla sunt cuvinte mostenite de la turci, vezi DEX editia 9]


:nu:  (asta e o prescurtare/shortcut la middlefinger)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate