Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Update BIOS = Calculatorul se blo...

Maimuta si Negru

Chiar nu mai suntem in stare sa f...

Soluție de supraveghere ieft...
 1 capatana de usturoi pe zi, pune...

Latenta uriasa la laptop cu i7-12...

Unde se afla acest local ?

Activitați extracurriculare ...
 Sprayul de muste RAID nu mai func...

Baterie termica cu acetat de sodi...

Branza maturata/betonata

Imagine ecran laptop tremura si e...
 Hamsie si Capelin prajiti in tiga...

Seat Leon FR !

Facultatea potrivita pentru softw...

Upgrade CPU --> upgrade RAM?
 

mp3 playere Allfine

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
marius_tabac

marius_tabac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 07.10.2005
Salut uite peste tot pe net si  magazine virtuale vad mp3 playere Allfine   cu flash memory . problema e ca  nu gasesc nici o informatie despre ele un site ceva  un review. Ce stiti despre aceasta firma ? , este careva care are un asa mp3 player sa imi dea si mie vreo 2 impresii despre el.....  merci mult

#2
Bamis

Bamis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 23.06.2005
Eu am unul de 256 Mb fara FM de cateva luni. Deocamdata sunt foarte multumit de el, nu mi-a facut probleme. Nu stiu ce sa-ti mai spun despre el, dar iti pot raspunde la orice intrebare.

#3
Bamis

Bamis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 23.06.2005
Specificatii complete pentru aceste mp3 playere la http://www.mytechno.com Soft pentru ele la http://www.wilson.co.ltd.xfou.com

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate