Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

Transport auto

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
manlynux

manlynux

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 29.05.2006
Buna ,

Cine ar putea sa imi spuna si mie cat costa un transport auto pe o anumita distanta la firmele autorizate ? Firme de genul Zolicar (sper ca nu e problema ca am zis numele ) !

Daca ati apelat la o firma de genul acesta va rog sa imi spuneti de unde si pana unde ati transportat masina, ce fel de masina era, cate masini erau  precum si cat ati platit !

Va multumesc !  :worthy:

Edited by manlynux, 28 June 2006 - 06:34.


#2
manlynux

manlynux

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 29.05.2006
NIMENI ? :(

#3
autosos

autosos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 10.03.2006
Sper sa te ajute tablelul cu preturile pentru tractari auto pe care-l poti studia la pagina : AUTO S.O.S : Preturi tractari auto.
Daca insa ai nevoie de un transport auto am nevoie de mai multe detalii pentru a-ti spune exact o cotatie de pret.Am nevoie sa stiu exact ce masina doresti sa transporti, cand te-ar interesa sa faci acest transport, locul de incarcare si locul de descarcare.
Ma poti contacta pe PM sau mail daca doresti detalii suplimentare
Cristi Popa - administrator
www.autosos.ro

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate