Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Alegere sistem usi glisante\culisante

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Corl

Corl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 11.04.2006
Salut,

Vreau sa imi pun in apartament doua usi glisante. Motivele sunt legate de spatiu, actualele usi sunt incomode cand sunt deschise. Intrebarea mea este daca aveti recomandari legate de model sau de sistem. In momentul actual mai am doua dresinguri cu usi glisante si la unul totul merge perfect dupa 15 ani iar la celalat care este relativ nou, usile se blocheaza, sar de pe sine, etc. Deci daca aveti asa ceva prin casa si sunteti multumiti va rog sa imi spuneti modelul de usa sau firma de la care ati cumparat-o.(usi de interior, simple)

Multumesc

#2
tibi346

tibi346

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 919
  • Înscris: 14.02.2010
bănuiesc că e vorba de București. Căutați firmă care face si montajul. Pinum sunt destul de buni, au firme cu care montează.
Ușile să fie de sticlă sau imitație lemn? Trebuie să fie casetă care să îmbrace peretele sau e ok și numai o bară de inox pe care să se plimbe cărucioarele de care atârnă ușa?

#3
Corl

Corl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 11.04.2006
Imitatie de lemn si fara sa fie incastrate in perete.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate