Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand crezi ca le-ai vazut pe toat...

O femeie sustine ca este propriet...

Damsel (2024)

Cum schimb parola la un ZTE F6605R?
 5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux
 Sfaturi amplificator + bose

Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...
 Cer autorizatie, modific fara aut...

Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024
 

Boxe fata golf 5

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Andrei160

Andrei160

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 21.03.2021
Salutari din nou Posted Image vreau sa schimb difuzoarele de medii si de bass pe fata la golf si nu sunt sigur daca se potrivesc. Am citit si am inteles ca este pe 3 cai, inalte, medii si bass. De tweetere sunt multumit, insa am doua difuzoare arse pe partea stanga si m-am gandit sa le inlocuiesc pe toate 4. Am gasit aceste difuzoare de medii: AUDISON PRIMA AP 4 si Ground Zero GZIK165SPL pe partea de midbass, deoarece m-am gandit ca odata ce am pus tub de bass nu mai este nevoie de difuzoare dedicate de bass. Poate sa imi spuna cineva daca am facut alegeri bune sau sunt fara rost? Pretul ar fi de 400 de lei/set, am nevoie doar de putina diferenta si claritate, nu de mii de euro.

#2
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,681
  • Înscris: 06.08.2015
sunt ok

#3
florynsv

florynsv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 09.08.2009
Eu am pus tot la Golf 5, Audison Prima APK 165. Se aud foarte ok, fata de difuzoarele originale care erau niste petarde de cea mai joasa speta!

#4
al bundy ro

al bundy ro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 22.02.2007
Ai amplificator de sunet de ai difuzoare cu 3 cai in usi?

LA o masina normala ai un difuzor de bas si un  tweeter.

#5
Andrei160

Andrei160

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 21.03.2021
Am avut mașina stock și i-am pus recent navigație, are 4x45 rms. Mașina are înalte, medii și bass. Vine echipata doar pe fata cu sistemul de 3 cai și vreau sa schimb difuzoarele cu ceva care sa sune mai tare. Pe navigație am r-l out, r-l in și o mufa de subwoofer, care nu știu cum o pot lega la statie atâta timp cât statia are r-l.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate