Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chiar asa de prosti sunt englezi?

La mulți ani @xperia_ray!

Circular Makita de negasit in RO

Statii cu baterii
 [TEORIE] Ce ati face in cazul une...

Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera
 Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Pareri complex rezidențial T...
 Camping Franta - Chamonix

Macbook Pro 2019 se blocheaza cu ...

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.
 

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Alexiaz

Alexiaz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 792
  • Înscris: 02.07.2019
Buna seara,sunt o persoana adulta cu un copil de 12 ani si doresc o cazare pe 4-5 zile in orasul Timisoara pentru vizitarea orasului.
Va rog frumos cu o recomandare la o pensiune sau un hotel cat mai ieftin.

#2
minam

minam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 939
  • Înscris: 15.09.2009
Eu am stat la Riverside 1. Nota de pe booking e binemeritata si locatia foarte buna pentru a vizita orasul.

Edited by minam, 19 April 2024 - 20:37.


#3
Alexiaz

Alexiaz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 792
  • Înscris: 02.07.2019
Sau eventual ar fi mai ok in Maramures.

#4
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,343
  • Înscris: 07.11.2006

Vizualizare mesajAlexiaz, pe 19 aprilie 2024 - 20:28, a scris:

Buna seara,sunt o persoana adulta cu un copil de 12 ani si doresc o cazare pe 4-5 zile in orasul Timisoara pentru vizitarea orasului.

Vizualizare mesajAlexiaz, pe 19 aprilie 2024 - 20:49, a scris:

Sau eventual ar fi mai ok in Maramures.

Poti la fel de bine sa te cazezi si-n Tulcea, ca tot aia e dupa cum vad.

#5
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,572
  • Înscris: 17.04.2006
Daca n-ai treaba in Timisoara si te mai poti razgandi, mergi in Maramures.
Nu ai ce vizita in Timisoara 5 zile.

#6
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,295
  • Înscris: 19.07.2008
N-ai ce face in Paris 5 zile, dar mai in Timisoara. Sarbii vin cu autocarele la 10-11 si la 7 o intind inapoi spre casa

#7
atomcat

atomcat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 28.03.2011
Daca esti ca in poza aia de profil, vezi sa nu te ia si sa termine Revolutia~!

#8
Comandorul

Comandorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 12.09.2021
Sunt multe pensiuni în Timișoara, personal ți-aș recomanda una faină la 6 km de Timișoara, la intrarea în Chișoda, prețul foarte bun (120 lei/zi dacă țin bine minte) patronul foarte amabil, ai mic dejun inclus... https://www.booking....chisoda.ro.html
Dacă veniți cu mașina e super, ai un mall la câteva minute distanță, ești la câteva minute distanță de oraș.

#9
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,061
  • Înscris: 15.04.2019
120/zi cu md inclus? In ce an? :)

#10
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,247
  • Înscris: 24.05.2006

View PostComandorul, on 20 aprilie 2024 - 06:03, said:

Sunt multe pensiuni în Timișoara, personal ți-aș recomanda una faină la 6 km de Timișoara, la intrarea în Chișoda, prețul foarte bun (120 lei/zi dacă țin bine minte) patronul foarte amabil, ai mic dejun inclus... https://www.booking....chisoda.ro.html
Dacă veniți cu mașina e super, ai un mall la câteva minute distanță, ești la câteva minute distanță de oraș.

Aici am stat eu o noapte, in 2018, in drum spre casa, cu masina, din DK. Eram spart de oboseala, si am oprit din nimereala. A iesit o tanti care m-a privit suspicios, a sunat-o pe 'sefa', dupa care mi-a zis, da, avem camere. S-a dovedit o experienta placuta, nu mai stiu cat am platit, dar foarte ieftin, si mi-au dat si de mancare. Nu acceptau card, a trebuit sa umblu dupa un bancomat sa scot cashu'.
Camera era curata, doar in pat am gasit un dop de sampanie, dar, deh, se mai intampla.

#11
Comandorul

Comandorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 12.09.2021

View Postwiseguy76, on 20 aprilie 2024 - 12:42, said:

Aici am stat eu o noapte, in 2018, in drum spre casa, cu masina, din DK. Eram spart de oboseala, si am oprit din nimereala. A iesit o tanti care m-a privit suspicios, a sunat-o pe 'sefa', dupa care mi-a zis, da, avem camere. S-a dovedit o experienta placuta, nu mai stiu cat am platit, dar foarte ieftin, si mi-au dat si de mancare. Nu acceptau card, a trebuit sa umblu dupa un bancomat sa scot cashu'.
Camera era curata, doar in pat am gasit un dop de sampanie, dar, deh, se mai intampla.
Acum poți să plătești și cu cardul, direct online să-ți faci rezervare și să plătești direct, s-au actualizat oamenii și recunosc, îl cunosc personal pe patron (David Dobra) și pe soția lui, nu vreau să le fac reclamă mascată, din câte am înțeles le merge foarte bine, camerele sunt aproape tot timpul ocupate, dar am și testat personal condițiile, am închiriat și eu de două ori scurt pe câte 24 de ore pt câte o aventură dacă mă înțelegi, și am plătit normal cu toate că sunt prieten cu patronul, mi se pare normal, și chiar mi s-a părut raportul preț/calitate foarte ok.
Și din câte mi-a povestit patronul, au reușit să-și formeze cam 50% o clientelă stabilă ca să zic așa, oameni care când vin cu treabă prin Timișoara, din diverse zone și țări, vin tot la ei, i-au fidelizat cumva... au fost oamenii mulțumiți de raportul preț/calitate, de atmosferă... și tot revin

Edited by Comandorul, 20 April 2024 - 16:29.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate