Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu pot sa prelungesc un domeniu, ...

Sfc scannow blocat la 99 la suta

hdd 2,5" sata 250GB unallocat...

Comparatie consum inverter vs non...
 Hidrofor defect arunca apa inapoi...

Apa la sticla din sticla

Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?
 Valeriu Nicolae

Exista vreun dezavantaj la constr...

Senzori de miscare ce nu aprind l...

Problema martori semnalizare dire...
 Senzori de miscare cu lampi ce se...

Samsung soundbar

Umplere gol tamplarie-glaf

Produse inapoiate cu zgarieturi
 

Dentiști buni și serioși în Cluj

* * * * - 1 votes
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Tinkerbell16

Tinkerbell16

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.08.2023
Hello, hello! :)

Port aparat dentar, dar de curând mi s-a rupt un dinte și am fost la un dentist, doar că după am discutat cu el și mi-a dat să fac radiografia și i-am trimis-o, nu a mai dat niciun semn. I-am trimis pe e-mail, l-am sunat, nimic. Iar acum minunatul meu dinte s-a gândit să-mi reamintească că e rupt și să-mi țină companie toată noaptea. Așadar, ce dentiști ok recomandați? Menționez că îmi e mai frică de ei și aș vrea pe cineva comunicativ care să aibă puțintică răbdare

#2
Mountaineer

Mountaineer

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 25.10.2022
Salutare!

Recomand cu drag cabinetul de pe Motilor 20, mai exact pe Rashid. Am fost la el si am rezolvat cu succes de la plombe pana la implanturi. Totul a decurs perfect.
Numar receptie pacienti: 0745 559 584

#3
bibolu

bibolu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 600
  • Înscris: 29.06.2023
vezi la Mike unde si-a facut Nelson Mondialu dintii

#4
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,274
  • Înscris: 21.03.2020

 Tinkerbell16, on 09 august 2023 - 01:20, said:

Hello, hello! Posted Image

Port aparat dentar, dar de curând mi s-a rupt un dinte și am fost la un dentist, doar că după am discutat cu el și mi-a dat să fac radiografia și i-am trimis-o, nu a mai dat niciun semn. I-am trimis pe e-mail, l-am sunat, nimic. Iar acum minunatul meu dinte s-a gândit să-mi reamintească că e rupt și să-mi țină companie toată noaptea. Așadar, ce dentiști ok recomandați? Menționez că îmi e mai frică de ei și aș vrea pe cineva comunicativ care să aibă puțintică răbdare
Eu stiu unul bun in Timisoara...

PS- cui nu-i e frica de dentisti e inconstient.
O prietena a mers pentru o plomba la o tanti si aia i-a scapat freza sub limba intr-o artera ceva... Au salvat-o la spitalul Oro maxilo faciala...

#5
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,411
  • Înscris: 13.03.2017
Pai exact ala care nu raspunde la telefon sau mail este OK
Inseamna ca omul este foarte ocupat
Daca este foarte ocupat, inseamna ca are pacienti
Daca are pacienti, inseamna ca e bun

Acum, sincer - ce vrei sa-ti spuna omul ala la telefon ?
Ca ti-a cazut dintele si trebuie pus la loc ?

#6
Victor5

Victor5

    Verba volant, scripta manent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,339
  • Înscris: 05.04.2011
Poate e plecat în vacanta, ca marea majoritate

#7
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,274
  • Înscris: 21.03.2020
SAu poate e un dentist nesimtit care nu da 2 bani pe pacientii lui...

#8
Tinkerbell16

Tinkerbell16

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.08.2023
Cred că de pe 25 iulie avem timp să-mi dea un telefon... A rămas că-i trimis radiografia prin e-mail și mă contactează el, doar că nu a mai dat niciun semn și am zis să-l contactez ca să am surpriza că nu mai pot da de el. De cârcotași din ăștia sunt sătulă care comentează doar să se afle în treabă și nu cunosc toată situația. Mulțumesc mult pentru recomandări și sper ca situația să se rezolve cu bine. Pupici tuturor!

#9
glassofwine

glassofwine

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,040
  • Înscris: 17.11.2011
Dr. Rednic Paul, cabinet Meses Dental. Servicii de calitate la prețuri corecte, medicul e foarte comunicativ, chiar te face să te simți confortabil. Am fost acolo pentru câteva tratamente, cât și-n scop profilactic. Sunt foarte mulțumit.

Edited by glassofwine, 09 August 2023 - 11:53.


#10
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,953
  • Înscris: 18.10.2007

 Tinkerbell16, on 09 august 2023 - 01:20, said:

Hello, hello! Posted Image

Port aparat dentar, dar de curând mi s-a rupt un dinte și am fost la un dentist, doar că după am discutat cu el și mi-a dat să fac radiografia și i-am trimis-o, nu a mai dat niciun semn. I-am trimis pe e-mail, l-am sunat, nimic. Iar acum minunatul meu dinte s-a gândit să-mi reamintească că e rupt și să-mi țină companie toată noaptea. Așadar, ce dentiști ok recomandați? Menționez că îmi e mai frică de ei și aș vrea pe cineva comunicativ care să aibă puțintică răbdare

Calea manastur, prima statie cu blocuri, la parterul blocului, nu stiu cum il cheama.
E genul de om care pricepe ca te doare si nu are preturi nesimtite.
Pentru ceva rapid si relativ simplu e alegerea perfecta, am intrebat cat costa inainte de fiecare programare si acela a fost pretul cand am platit lucrarea, in plus da bon.

Edited by bullterrorist, 09 August 2023 - 13:28.


#11
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,673
  • Înscris: 06.08.2015
Dr Alexandra Mircea

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate