Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
M-am saturat de cei care distrug ...

telefon fix cu cartela SIM plus e...

Comercianti (inclusiv PFA) obliga...

Recomandare cazare tranzit, 1 noa...
 Inchidere stalpi in placa de la u...

Acceleratie sacadata Vespa 300ccm

Microfon pentru un Sony A6100?

Chiar asa de prosti sunt englezi?
 La mulți ani @xperia_ray!

Circular Makita de negasit in RO

Statii cu baterii

[TEORIE] Ce ati face in cazul une...
 Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera

Balti de pescuit in Dobrogea - li...
 

Google maps cu restrictii?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Drumeag

Drumeag

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.07.2023
Buna dimineata.
Ce se intampla cu cei de la Google maps? Am vrut sa scriu o recenzie cu nemultumirile avute la o cazare. A fost refuzata la postare si mi-a venit raspunsul: "Nu acceptam recenziile negative"! Pai, asta e metoda folosita de Booking. Acolo proprietarii pot sterge singuri recenziile negative. Acum sunt mituiti si astia de proprietari?
Cum ne mai orientam cand alegem un hotel, o pensiune, etc? La fel si la restaurante. Multe mizerabile dar cu recenzii care ii lauda.

#2
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,167
  • Înscris: 20.12.2007

View PostDrumeag, on 16 iulie 2023 - 08:07, said:

Buna dimineata.
Ce se intampla cu cei de la Google maps? Am vrut sa scriu o recenzie cu nemultumirile avute la o cazare. A fost refuzata la postare si mi-a venit raspunsul: "Nu acceptam recenziile negative"! Pai, asta e metoda folosita de Booking. Acolo proprietarii pot sterge singuri recenziile negative. Acum sunt mituiti si astia de proprietari?
Cum ne mai orientam cand alegem un hotel, o pensiune, etc? La fel si la restaurante. Multe mizerabile dar cu recenzii care ii lauda.
Pune print screen

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate