Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce poze faceti?

Sticker ciudat pe cutia aerului c...

lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82
 kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...

ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...
 Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?

Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro
 Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!
 

Ansamblu Via Pipera

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
marian0784

marian0784

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.04.2021
Salut!
  Stie cineva (pozitiv/negativ) de constructorul ansamblului Via Pipera ? Am auzit ca ar fi construit si Golden Residence tot prin Pipera dar nu am reusit sa aflu nimic mai mult .
   As dori sa aflu cateva detalii despre calitatea lucrarilor (interne /externe ) si daca sunt cat de cat seriosi!
    Va Multumesc

#2
wargod

wargod

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 29.05.2003
Am vizitat acel complex. Zona este un santier imens. Blocul pare bine compartimentat, are incalzire prin pardoseala, centrala proprie. Peretii din interior sunt din caramida iar preturile reflecta zona , desi nu sunt deloc ieftine. Marea problema e ca , datorita celor 2 blocuri care se construiesc langa Via Pipera multe apartamente din mijlocul blocului, nu vor avea soare direct, un lucru ce trebuie luat in calcul daca doresti sa iti achizitionezi un apartament acolo.  Daca sunt orientate spre strada sau spre spate cred ca sunt ok. Ai vizitat cumva si celelalte complexe residentiale de pe straduta aceea ?

Edited by wargod, 12 April 2021 - 14:41.


#3
marian0784

marian0784

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.04.2021
Am mai vazut Confort Nord si cam atat , mai vazuse pe net si AppTOWN dar inca nu am apucat sa fac o vizionare !!
  Am inteles ca la Via Pipera esti cam nevoit sa cumperi loc de parcare imediat altfel nu ai unde lasa masina !

#4
marian0784

marian0784

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.04.2021
Uitasem inca un aspect care ma pune pe ganduri : “coloana  interna de lumina/aerisire libera de sus pana jos unde vine bucataria ,ma gandesc :oare poti sti meniul vecinilor de jos ?? din cauza mirosului ?:)))

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate