Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez
 Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online
 AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...
 Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa

"Gipane" cu girofar care ...
 

O duminica linistita va doresc

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,398
  • Înscris: 07.11.2006
Si sa ascultam o piesa parca venita din rai,o voce divina,din pacate disparuta dintre noi.
Sa ascultam in liniste:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lgRnVbWGoKE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Gaby_M

Gaby_M

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,686
  • Înscris: 29.04.2014
O piesa minunata, o voce minunata. Multumesc adisz...

#3
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,276
  • Înscris: 10.07.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jOriTd4SNGQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#4
istratei

istratei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,814
  • Înscris: 25.11.2004
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_RMTEWsGGEg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

boxe sau casti de calitate ....

Edited by istratei, 30 August 2020 - 21:50.


#5
craciuncostel

craciuncostel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,113
  • Înscris: 03.04.2005
Off topic, îmi beam cafeaua liniștit în leagănul făcut pentru nepoate, era în jur de ora 12, păsările cântau atât de frumos, liniște deplină, potăile dormeau lângă mine și răsfoiam Softpedia. Dau de topic, titlul m-a liniștit imediat, ca un mesaj subliminal, și când să dau click... încep la vecinii mei tuciurii să le urle manelele la maxim. Acuma când văd titlul mă pufnește râsul, ce duminică liniștită am avut. Nici acuma nu au terminat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate