Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri BMW X3 Benzina, model dupa...

Email client Windows 11 și A...

Apple watch 41 vs 45 si culoarea

Laptop cu subwoofer?
 Recomandare laptop sub 1500 lei

emag - card cadou expirat

Nu vad SSD-ul cand vreau sa insta...

Rafturile ca la dedeman
 Probleme internet

Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Facultatea de geologie - ingineri...
 Sursa led 25-36W ?

Prosumatori - cat aveti de primit...

EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...
 

Fake news - Windows 11

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
Curios3

Curios3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 10.06.2015
De ce mi-ati sters postarea mea precedenta?

Google zice ca windows 11 va fi lansat in 29 Iulie 2020.

Edited by Curios3, 14 June 2020 - 06:44.


#2
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,361
  • Înscris: 21.03.2020
Nu ai respectat regula deschiderii topicului nou...
Bravo lu Google!

#3
Curios3

Curios3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 10.06.2015
Dragi moderatori, parca va placea voua sa deschideti topic nou ..... voi si numai voi ....

#4
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,294
  • Înscris: 05.01.2006
Salut,

Nu a fost sters de mine acela dar acesta il inchid deoarece contravine regulamentului (si va fi sters ulterior).
Orice nelamurire despre o actiune de moderare se lamureste pe PM sau pe aria de abuzuri daca stii cui sau pe aria feedback daca doresti o lamurire generala SI NU se comenteaza deciziile moderatorilor in public si in nici un caz nu se generalizeaza intr-un atac la persoana.

Din punctul meu de vedere in subiectul anterior ai folosit un site ce este spam si nesigur fara sa verifici informatiile anterior si este bine ca s-a sters.

Edited by Ravy, 14 June 2020 - 14:59.
reformulat/taiat partea cu stergere


#5
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,874
  • Înscris: 07.06.2014
colegu curios - din pacate azi nu a fost pe masura numelui tau aceasta curiozitate. mai exact, nu ai fost curios nici de ce ti s-a repetat pe topicul anterior ca nu exista ce zici tu. sa o luam cu inceputul:

1. dumneata ai dat un link cu un titlu de w11 "oficial" direct de la MS, de unde sa fie facut download pt acel maret w11

2. nici in insider nu s-a pus problema de w11. partea proasta pt tine este ca unii din mozii ariei (nu stiu daca toti) de windows sunt si insideri

3. stirile oficiale se dau de pe site-ul producatorului, nu de pe orice site obscur ce incearca cu disperare sa para ceva real si legal pt a mai prinde pe cate unul pt spam (cum ai facut si tu azi) ori pt raspandire de informatii false, virusi si alte minuni

4. cata vreme insusi MS scrie foarte clar pe site-ul oficial versiunile active, cat si cele inactive de windows, nu incape indoiala vizavi de cat de malitios era acel link catre care ne indemnai (indirect ..... sau nu?) sa facem download.

5. orice spam cu astfel de linkuri dubioase de download va fi sters, iar insistenta poate fi sanctionata. de aceea ti-am si sters acel topic.

ravy - lasa te rog topicul pe arie, pt orice alta discutie ori intentie voita sau nu vizavi de acest subiect in general pe forum.

am adaugat in titlu fake news, pt a nu mai induce in eroare alti utilizatori sau chiar vizitatori ai forumului

Edited by Dany_Darke, 14 June 2020 - 07:07.


#6
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,908
  • Înscris: 15.06.2004
Initiator - Site-ul ala e Fake. Nu stiu care e intentia detinatorilor. Posibil de a face ceva trafic pe el.
Daca te uitai mai atent in el vedeai ca ofera si Windows 12 Lite Linux.

Iar in text daca te duceai pe download Windows 11 linkul era catre Microsoft - ptr Windows 10...

Deocamdata pentru multi ani de-acum in colo ramanem pe Widnwso 10 cu diverse Builduri. La fel ca Apple cu OS X. ( X-ul vine de la 10 - si ei s-au oprit acolo ... )

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate