Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina
 cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...
 Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?
 Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard
 

Schimbare cartele prepay cosmo

- - - - -
  • Please log in to reply
148 replies to this topic

#145
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,696
  • Înscris: 10.04.2009
azi am fost nevoit sa schimb din nou cartela (acum prepay dupa ce am renuntat la abonament)

pur si simplu m-am pomenit cu ea crapata desi n-am scos-o din telefon de la ultima schimbare [ http://static.craiovaforum.ro/images/smilies/y/22.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

au inceput sa le faca din ce in ce mai proaste, n-ai cu cine domne...

#146
todoran13

todoran13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 19.10.2008
Din pacate am reusit si eu sa fac ce nu credeam ca voi face vreodata, mi-am pierdut SIM-ul.
Din ce am citit pe aici la niste postari din 2006 trebuie sa merg la o reprezentanta si sa depun o cerere sau ceva de genul, dar mai este valabila taxa de 7 euro? Mi se pare enorm, mai bine iau alta cartela. Cat costa de fapt un SIM?

#147
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007

View Posttodoran13, on 2nd March 2011, 21:47, said:

Din pacate am reusit si eu sa fac ce nu credeam ca voi face vreodata, mi-am pierdut SIM-ul.
Din ce am citit pe aici la niste postari din 2006 trebuie sa merg la o reprezentanta si sa depun o cerere sau ceva de genul, dar mai este valabila taxa de 7 euro? Mi se pare enorm, mai bine iau alta cartela. Cat costa de fapt un SIM?
Salut
Da este valabila taxa de 7e
Un sim costa 21 de lei cu teva inclus

#148
todoran13

todoran13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 19.10.2008
Merci pentru raspuns.
E mult 7 euro si o sa-mi iau alta cartela probabil. 2 euro cred ca era rezonabil sa ceara avand in vedere ca oricum arunca cu SIM-uri gratuite in stanga si dreapta. Asa o sa piarda ei costul noului SIM pe care o sa-l obtin gratuit...
Eu ma refeream la cat costa pentru cosmote un SIM din moment ce mie imi cer 7 euro pentru altul (costul de productie), la asta te-ai referit cand ai zis 21 lei?
Multumesc.

#149
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007
Salut
Nu am idee cat costa un sim dar facand analogie ca la vodafone se platesc 2 E pentru un sim inlocuit si trebuie sa faca si operatorul ceva profit din treaba asta nu costa cinestie cat SIM-ul in sine.
21 de lei costa o cartela cu numar

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate