Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

Time trap 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 03.03.2016
Un film cu buget restrans dar parerea mea ca e mult peste filme cu bugete de sute de milioane,cine vrea un sf bun recomand sa-l vedeti,merita

#2
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Pare interesant

#3
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,452
  • Înscris: 11.08.2003
este interesant. :)
L-am vazut.

#4
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
O să îl vizionez și eu

#5
arsmundis

arsmundis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,448
  • Înscris: 14.02.2018
L-am vazut, nu pot spune ca m-a impresionat. Bun de vazut daca nu ai altceva.

#6
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 03.03.2016
Creatorii au pus accent pe idee nu pe cgi asa cum se întâmplă la multe filme din ziua de azi

#7
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
L-am vazut, a fost destul de interesant.

#8
gushpi

gushpi

    cârcotaș

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,371
  • Înscris: 17.01.2012
are ceva bug-uri în logică, dar dacă tot ai floricelele la tine...

#9
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
O tampenie de film. Replici "chetane", joc prost al actorilor, plot incurcat pana in punctul in care nu mai intelegi nimic. Dar am ramas cu doua lucruri. Baiatul in rolul principal semana cu antrenorul de la FC Botosani, Marius Croitoru, iar oamenii pesterii semanau cu Yannick Noah.

[ http://i2.cdn.turner.com/cnn/dam/assets/140414163538-yannick-noah-gal-3-horizontal-gallery.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#10
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 03.03.2016

 Ion_de_la_Raion, on 06 august 2019 - 12:10, said:

O tampenie de film. Replici "chetane", joc prost al actorilor, plot incurcat pana in punctul in care nu mai intelegi nimic. Dar am ramas cu doua lucruri. Baiatul in rolul principal semana cu antrenorul de la FC Botosani, Marius Croitoru, iar oamenii pesterii semanau cu Yannick Noah.

[ http://i2.cdn.turner.com/cnn/dam/assets/140414163538-yannick-noah-gal-3-horizontal-gallery.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Eu am înțeles, ce parte îți dă cu virgula? Timpul în pestere avea o viteza iar cel de la suprafață avea o alta viteza mult superioara

#11
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Ba si ala din pestera era diferit in functie de zona din pestera. In plus, n-am inteles sfarsitul, cu apa, cu spatiul si cum inviau aia mortii. Aici au sarit calul.

Si gurile de pestera erau deschise. De-a lungul vremii trebuia sa fi intrat multi. Unde erau ? Si cine era nenea cu tehnologia aia megiesa ?

#12
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 03.03.2016
Și călătorul care a venit la ei pe scara era om și aia de la sfarsit

#13
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Daca era om, de ce nu putea respira, de ce nu avea arme si in ce limba vorbea ? Iar aia de la final aveau un fel de gheare.

#14
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 03.03.2016

 Ion_de_la_Raion, on 06 august 2019 - 16:59, said:

Daca era om, de ce nu putea respira, de ce nu avea arme si in ce limba vorbea ? Iar aia de la final aveau un fel de gheare.
Din aceeași motiv pentru care tu nu vorbești Limba Neanderthal-ilienilor,la suprafață au trecut câte mii de ani, suprafața planetei a devenit nelocuibila și oamenii sau mutat le arca(stația spatiala), în miile alea de ani oamenii au evoluat, având în vedere ca locuiau numai în spațiu omul a ajuns sa aiava 2,5  m înălțime și numai putea respira aerul nostru
Peste alte câteva mii de ani când omul a evoluat și mai mult și dezvoltat gheare și alta vorbire , aceștia erau cei de la sfârșit, oamenii deja colonizarea mai multe planete
Daca are altcineva alta teorie despre ce sa pwtewcut în film e liber sa o spună, eu asta am inteles

#15
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Si la final, actorii din film erau tare "jmekeri" cand au venit sa-i primeasca pe Furby si pe profesor. Gata, stiau tot.

#16
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
De regula se pune si un trailer....
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/LN-3naSeKno?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#17
gushpi

gushpi

    cârcotaș

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,371
  • Înscris: 17.01.2012
știți că la-nceput de film proful se pierde-n peșteră pe o intrare orizontală... se ducea spre pistolarul cela!
de ce eroii trebuiau să iasă numai prin puțul vertical?

#18
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Pestera aia era deschisa tuturor. Doar cativa au avut ideea sa intre in ea ? Si cine erau oamenii preistorici ? Cum au intrat acolo ? Cand profesorul a iesit afara, trecusera vreo cativa ani, cand a iesit bunaciunea blonda, trecusera poate mii.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate