Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

Yesterday(2019)

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,182
  • Înscris: 16.10.2008
https://www.imdb.com/title/tt8079248/
Un muzician realizează că este singura persoană de pe Pământ care își mai amintește de trupa Beatles, după ce s-a trezit într-o altă dimensiune în care membrii acestei trupe nu au existat niciodată.
Regizat de Danny Boyle(Trainspotting ,Slumdog milionaire ,Sunshine ,127 Hours, 28 Days later ,etc)

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HY0GBmOxyYY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Ce seamana cu Ed Sheeran ala din clip! Posted Image Posted Image Posted Image

#3
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010

Quote

I found Ed Sheeran's cameo in "Bridget Jones Baby" to be excruciating! But here, in what is quite an extensive part, he is much, much better. I think he's been getting lessons.
Posted Image

#4
Piscopescu

Piscopescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 24.03.2018
N-am vazut inca, mersi de recomandare. Din curiozitate, daca l-ai vazut: distribuirea actorului "etnic" in rolul principal are sens sau e doar pur PC?

#5
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,375
  • Înscris: 07.11.2006
Danny Boyle este reteta succesului intruchipata.
Omul este bazat,inteligent,cu un simt ascutit si fin cand este vorba despre limita dintre umor si ironie,tragism si sarcasm.Pe scurt,este pe placul meu.
De exemplu,eu consider ca Slumdog milionaire se incadreaza cu brio in top 100 filme.Atentie,este vorba despre topul meu,despre scara mea de valori.Un film superb.
Pe acesta nu l-am vazut inca.Dar promit ca ma stradui sa o fac.Danny Boyle o merita cu prisosinta.

#6
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,749
  • Înscris: 31.12.2013
Un film cu Ed Sheeran ? Hmmm, interesant...

#7
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Slab filmul; fara substanta, consistenta, explicatie logica, desfasurarea evenimentelor (mai mult sau mai putin) stupida.
Parca filmul se adreseaza nostalgicilor fiind vorba despre melodii vechi de 50 de ani.

Doar cateva scene de comedie absurda pe alocuri si cam atat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate