Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Wu Assassins (2019)

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,502
  • Înscris: 02.09.2016
Wu Assassins : productie Netflix cu premiera la 8 august 2019.
Serial de actiune/arte martiale/fantezie pt. primul sezon a primit zece episoade.

Intotdeauna mi-au placut filmele de actiune/arte martiale dar probabil vremea lor de glorie (anii 70/80/90) cu productiile Hong Kong urmate de cele din Mainland China a trecut ... au fost blockbusterele/filmele de actiune cu actorii/luptatorii de arte martiale din Asia  produse de marile case de productie americane astfel incat atunci cand apare un serial ! cu interes(?) asteptam sa vedem ce ne prezinta  stimabili de la Netflix ...

In trailer apare Iko Uwais pe care il asteptam de la celebrul The Raid (2011) in cat mai  multe productii/filme iar alaturi de acesta  Mark Dacascos (ultima data l-am putut urmari in Jhon Wick 3).Byron Mann (Alfred Carbon, Arrow, Rush Hour, Sniper, Martial Law etc.) apare si acesta dar si : Katheryn Winnick (Vikings), Lewis Tan (Into the Badlands), Li Jun Li, JuJu Chan (Savage Dog, Hollow Point, Fist of the Dragon) ... Summer Glau  in trailer dar in serial se pare ca apare in partea lui finala(ultimele episoade).Tzi Ma si Lawrence Kao  apar si acestia in productie/serial ...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3tXQMq967PY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Din trailer am inteles ca este film, din subiectul asta inteleg ca este serial.
Pai daca ai vazut trailer ai cam vazut tot filmul, nu enumar trailer ca povestesc tot filmul.

Ma bucur pentru Mark Dacascos, un actor foarte bun din copilaria mea.

#3
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Cred că o să fie bun

#4
Munst

Munst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 21.03.2016
Cei care ati vazut serialul sau au apucat sa vada ceva din el, ce parere aveti?

Edited by Munst, 11 August 2019 - 20:42.


#5
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Am văzut 2 episoade..încă nu pot să mă pronunț...

#6
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,891
  • Înscris: 13.10.2003
Vazut primul episod. Concluzia: nu e ptr. mine. Publicul tinta al serialului: 10-15 ani.

#7
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,958
  • Înscris: 09.04.2005
Credeam că e ceva similar cu Warrior dar cînd au dat-o pe spirite și superputeri n-am mai putut să-l iau în serios. Scenele de luptă sînt, totuși, faine dar scenariul e slăbuț.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate